Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Вбудовані холодильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сучасні холодильники красиві і безшумні, ефективні і прекрасно справляються із завданням збереження продуктів. Сьогодні особливо поширені вбудовані холодильники через їх широкий функціонал та привабливий вигляд.

Переваги вбудованих холодильників

Безсумнівно, це особистий вибір кожного, який холодильник купити . Але у вбудованих моделей є вагомі переваги:

  • відмінно вписується в інтер'єр, не виглядає громіздким, підходить до дизайну кухонного гарнітура;
  • економія місця, що стає порятунком і в багатьох випадках єдиним раціональним рішенням для сучасних квартир;
  • не потрібні зазори, спеціальний монтажний короб для таких холодильників вже обладнали теплоізоляцією;
  • низький рівень шуму завдяки тим же самим посиленим коробам;
  • різноманіття конфігурацій - великі двокамерні моделі, вузькі однодверні , міні холодильники та морозильні камери, що вбудовуються під стільницю;
  • тип монтажу не впливає на функціонал, він нітрохи не менше, ніж у окремо розташованих моделей.

Корисні функції вбудованих холодильників

Як вже було зазначено, покупець нітрохи не програє, якщо зупинить свій вибір на вбудованій моделі. Ті ж самі опції гарантовано можуть бути і в корпусних холодильниках. Функціонал може бути найрізноманітнішим:

  1. No Frost - система, надзвичайно популярна у сучасних користувачів, дозволяє уникнути регулярного розморожування холодильника, так як запобігає утворенню льоду на задній стінці внутрішньої камери. Завдяки спеціальному вбудованому вентилятору холод не накопичується поруч з випаровувачем.
  2. Зона свіжості - окремі контейнери з особливими умовами зберігання продуктів. Там постійно підтримується нульова температура, а в деяких моделях навіть певний рівень вологості. У таких зонах охолоджують м'ясо, фрукти, овочі.
  3. Суперохолодження і суперзаморожування - дозволяють моментально охолоджувати або заморожувати продукти для збереження всіх корисних властивостей. Різке зниження температури автоматично скасовується через 6 годин, і режим повертається в попереднє положення.
  4. Функція «відпустка» - економія потужності під час тривалої відсутності господаря, з одночасним якісним збереженням продуктів.

Вбудовуванні холодильники також не можна встановлювати під кутом або поблизу нагрівальних приладів, таких як духовка, варильна панель або батарея опалення. Чим щільніше буде прилягати короб до корпусу холодильника, тим частіше він буде перегріватися. Чистити камеру потрібно регулярно, а нагрітий посуд з їжею або рідиною ставити заборонено.

У нашому інтернет-магазині можна придбати вбудовуванні холодильники , ціна яких невисока.

Вгору