Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Електробритви

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Раніше процес гоління представлявся чимось небезпечним, і довіряли його тільки професіоналам. Цирульники і сьогодні увійшли в моду, але вже в більш сучасному понятті. Підтримувати імідж і охайний вигляд чоловік може і вдома, головне, обзавестися якісним помічником. Електробритви для чоловіків можна підібрати недорого, а хтось захоче витратити значну суму.

Види електробритв

Всі сучасні електробритви для чоловіків розділені на два типи:

 1. Роторні - надійні та міцні, з декількома обертовими дисками на голівці (від 2 до 5), їх кромки якраз і ріжуть волосся. Електродвигун запускає в дію головки незалежно один від одного, що дозволяє в точності повторювати овал обличчя і мінімізувати тим самим порізи на «небезпечних» вигинах. Навряд чи вийде купити змінну головку недорого , але така ціна якісного результату і шкіри без подразнень.
 2. Сіткові - сталеві сітки всередині прямокутної головки такої машинки рухаються в протилежні сторони, а під ними вбудовано лезо. Сітки легко пом’яти та вивести агрегат з ладу, але у таких насадок доступна ціна, їх легко замінити. Можливості у таких моделей практично такі ж, що і у роторних електробритв. А імениті фірми-виробники стали оснащувати сіткові бритви посиленими і утопаючими сітками, щоб продовжити термін служби і підвищити комфорт процесу.

Функціонал

Залежно від класу приладу варіюється список його можливостей:

 1. Сухе / вологе гоління - перший варіант економніше і безпечніше, а інший комфортніше. Сенсу постійно голитися з піною немає, так як для цього, по суті, електробритва не потрібна. Функція, скоріше, для різноманітності, якщо доводиться занадто часто голити обличчя.
 2. Живлення від мережі або акумулятора - бритви, що працюють виключно від розетки, вже пішли в минуле. Переважають вироби з комбінованим живленням. Звичайно, це зручно: немає дротів, можна вийти з ванни, поки голишся.
 3. Кількість лез / головок - визначає цінову категорію вироба, якість процесу і його тривалість.
 4. Функція дезінфекції - спрацьовує, коли пристрій поміщається в док-станцію. Допомагає особливо після вологого голитися, так як вода - прекрасне середовище для розмноження бактерій.

Переваги електричних бритв

Сучасні прилади мають безліч переваг перед звичайними, і незвичайними, станками для гоління:

 • анатомічна форма;
 • безпека;
 • швидке видалення волосся;
 • низький рівень шуму;
 • легка чистка вручну;
 • функція автоочищення ;
 • багатий вибір моделей під різний гаманець;
 • наявність допоміжних функцій.
Вгору