Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Викрутки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Викрутки використовуються для загвинчування або відгвинчування різних виробів, зазвичай за допомогою шурупів і гвинтів.

 Різновиди викруток

 1. Плоска (прямошпильова). Має позначення SL. Головною відмінністю служить плоске жало у вигляді лопатки і призначена для роботи з найпростішими гвинтовими з'єднаннями, як наприклад, установка полиць та інші невеликі роботи з электромонтажем.
 2. Хрестова (PH). Відрізняється жалом у формі конуса. Використовується для з'єднання спеціального обладнання, роботи з авто і впевненого кріплення гвинта.
 3. Шестигранна. (HEX). Має форму у вигляді робочої поверхні шестикутника. Великою перевагою служить високий крутний момент, який в 10 разів більше, ніж у хрестової викрутки. Використовується для ремонту електронної техніки.
 4. Астероїд. (TORX). Робоча поверхня має форму шестикінечної зірки. Як і шестигранна викрутка, даний вид використовується для ремонту електротехніки.
 5. Хрестоподібна з насічками(PZ). Володіє значними додатковими гранями. Чудово входить в кріплення, тому її постійно використовують при складанні меблів.

 Крім перечислених різновидів, присутні спеціальні модифіковані викрутки, які використовуються в певних умовах:

 1. Храповий механізм.

Стрижень обертається в одному напрямку без опору. Внаслідок цього, робота може здійснюватися без вилучення наконечника зі шліца. Напрямок обертання можна змінити за допомогою спеціального важеля.

 1. Діелектрична.

Служить для роботи з електрикою. Для цього виріб потрібно покрити певним ізолюючим покриттям. Покриття розраховується з урахуванням напруги. Діапазон напруги можна побачити на ручці інструменту.

 1. Універсальна.

У комплекті додається одна рукоятка і кілька наконечників. Внаслідок цього, не потрібно мати при собі кілька видів викруток.

 1. Гнучкий вал(зубчаста передача).

Досить рідкісна модифікація. Прекрасно підійде для роботи у важкодоступних місцях, де звичайні види викруток не допоможуть.

 Правильний вибір викрутки

 1. Асортимент викруток надзвичайно великий, тому потрібно звертати увагу на важливі деталі:
 2. Рукоятка викрутки повинна зручно лежати в руці, не вислизати. Вона повинна бути зроблена акуратно і з хорошого матеріалу.
 3. Виробники викруток вказують на стержні маркування, що показує матеріал, з якого зроблений інструмент.  На даний показник варто звертати увагу.
 4. Наконечник повинен бути міцним. Якщо колір наконечника темніше, ніж колір стрижня, це означає, що виробники зробили наконечник більш міцним.

Правильно обрана викрутка покращує кінцевий результат роботи. На нашому сайті можна знайти і придбати відповідну викрутку за доступною ціною.

Вгору