Кількість
|
Вартість
|
||
|
Фрешниця – це зручне кухонне пристосування для вичавлювання соку із свіжих фруктів, в основному цитрусових: лимонів, грейпфрутів, лаймів, апельсинів. У домашньому господарстві цей прилад незамінний: простота конструкції і доступність у поєднанні з функціональністю роблять його дуже корисним в приготуванні страв, десертів і напоїв. Сік цитрусових входить до складу багатьох рибних і м'ясних страв, салатів і солодкої випічки, а вичавлювати його вручну важко і неефективно.
Види фрешниць
- Ручні важільні. Являють собою дві пластикові або металеві ручки з конусовидним виступом між ними. За допомогою цього конуса під тиском від стиснення важелів вичавлюється сік. Цей вид вимагає докладання значних зусиль.
- Ручні з рукояткою. Конус в цих фрешницях розташований горизонтально. Сік стікає в будь-який кухонний посуд, не вбудований в неї, проходячи через невеликі отвори в поглибленні під конусом і звільняючись від кісточок. Найбільш економічно вигідний і простий варіант.
- Ручні з ємністю. Сік з вертикального конуса в цих соковижималках знаходиться на кришці, звідки він через отвори стікає у вбудовану миску або глечик під кришкою. За наявності вбудованої ємності є найзручнішим недорогим варіантом.
- Механічний важільної прес. Фрукт поміщається на наконечнику між поверхнею і пресом, а потім стискається механічним шляхом. Найчастіше використовуються в барах і кафе. Стаціонарні, важкі і, найчастіше, металеві пристрої.
- Електричні. Конус на кришці може обертатися, досить тільки тримати фрукт притиснутим до нього. Найбільш дорогий вид фрешниць, майже не вимагає фізичної сили з боку власника.
Особливості та ціни
Основною особливістю фрешниць є необхідність механічного впливу з боку людини. Це також означає простоту використання. Для отримання соку досить просто розрізати фрукт навпіл і прокрутити його на наконечнику над склянкою, глечиком або глибокою тарілкою.
Виготовляються такі соковижималки з:
- Пластика;
- Пресованого скла;
- Металу.
Ціна даної категорії товарів залежить від матеріалу і виду. Пластикові фрешниці найбільш легкі і бюджетні, а скляні і металеві володіють підвищеною твердістю і міцністю, але при цьому можуть коштувати дорожче. Ручні влаштовані простіше автоматичних, і їх вартість значно менше. В інтернет-магазині представлений широкий асортимент різних видів, в ньому можна купити фрешниці для кухні недорого.