Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

SSD зовнішні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

SSD зовнішні – це необхідні пристрої для тих, хто зберігає великі об'єми даних. Завдяки таким невеликим гаджетам можна прибрати зайве навантаження з системи комп'ютера і прискорити її роботу.

Різновиди

Однією з основних характеристик, за якою розрізняють SSD зовнішні, є форм-фактор. Це стандарт, який визначає габарити пристрою і описує додаткові характеристики його параметрів. Розмір задається в дюймах.

  • 1,8 дюймів. Зовсім невеликий пристрій, який поміститься навіть в кишеню. Коштує недорого і його зручно возити з собою. Ємність виробу варіюється від 100 Гб до 2 Тб.
  • 2,5 дюймів. Виріб у вигляді невеликої коробки, зовні нагадує стандартний жорсткий диск. Це найпоширеніший формат накопичувача, який сумісний практично з усіма комп'ютерами і ноутбуками. Ємність може досягати 8 Тб.
  • М. 2. Дуже компактний виріб, який можна встановити безпосередньо на материнську плату сучасних тонких ноутбуків. Ємність накопичувача, як правило, більше 2 Тб.

Особливості

Виділяють кілька характеристик, які впливають на продуктивність приладу і спосіб його використання.

Файлова система. Найбільш часто зустрічаються:

  • FAT32P. Сумісна з усіма моделями (старими і новими) комп'ютерів. На сьогоднішній день поступово заміщується більш сучасною системою exFAT.
  • NTFS. Має деякі обмеження в роботі з операційними системами Linux і Mac, але повністю сумісна з комп'ютерами з ОС Windows.

Об'єм. Як правило, знаходиться в діапазоні від 128 Гб до 8 Тб.

Інтерфейс

  • USB 2.0 – максимальна швидкість передачі інформації – не більше 480 Мб/с. Не дуже затребувана модель серед користувачів.
  • USB 3.0 – швидкість передачі інформації досягає 5 Гб/с. Найпоширеніший інтерфейс на сьогоднішній день.
  • USB 3.1 – швидкість передачі доходить до 10 Гб/с, що актуально для дуже потужних комп'ютерів.
  • Thunderbolt – поширений на комп'ютерах Apple, проте несумісний з USB.

Додаткові характеристики:

Захист від механічних пошкоджень, дії вологи і пилу. Дозволяє використовувати пристрій навіть на вулиці, не турбуючись про збереження SSD.

Підтримка Wi-Fi. Дозволяє бездротовим способом підключення до пристрою і прочитати інформацію, розміщену на ньому.

На нашому сайті можна ознайомитися з широким асортиментом зовнішніх твердотільних накопичувачів, і недорого купити підходящу модель. Ціна залежить від місткості пристрою і інтерфейсу.

Вгору