Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Wi-Fi точки доступу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Провідний інтернет має безліч недоліків, і користувачі по всьому світу вже давно віддають перевагу бездротовій мережі. Основне призначення точок доступу - це організація бездротового підключення до вже наявної мережі.

Такі речі куди краще замовляти в інтернет-магазинах, адже на нашому сайті ви зможете вибрати будь-який цікавий для вас варіант і недорого його купити.

Особливості роботи

Wi-Fi точки доступу здатні функціонувати в декількох режимах. До основних відносяться:

 1. Режим моста. Досить корисний режим в тих випадках, коли точка доступу знаходиться поза приміщенням. Девайси з такою конфігурацією здатні об'єднувати сегменти мережі, значно віддалені один від одного
 2. Режим повторювача. Тут ситуація зворотна. Даний режим найчастіше використовується в будівлі великої площі. Крім самої відстані, серйозною перешкодою для Wi-Fi стають фізичні перешкоди, тобто стіни, перегородки та інші об'єкти.
 3. WISP. Зручний в тому випадку, якщо немає можливості підключення Інтернету по провідному каналу. В такому випадку буде використаний бездротовий.
 4. Підсилювач сигналу. Багато в чому схожий з "повторювачем", але часом такі пристрої розраховані лише на посилення сигналу і не можуть бути використані для об'єднання сегментів мережі.
 5. Максимальна швидкість. Для комфортного користування зазвичай вистачає 150 Мбіт/с, висока швидкість особливо корисна, коли включений «повторювач».

Вибір точки доступу

Wi-Fi точки доступу - в якомусь сенсі «точковий»інструмент. Залежно від свого типу, вони справляються з різними завданнями. Тому потрібно, для початку визначитися, якою ви зацікавилися моделлю. Нащо слід звернути увагу:

 • Розміщення. Існують моделі, розраховані як на внутрішнє, так і на зовнішнє розміщення, тобто за стінами приміщення.
 • Установка. Найчастіше точки доступу встановлюються на стіну, або ставляться на підлогу.
 • Частота роботи. Всього є два типи: з більш низькою частотою - 2.4 і вище - 5 ГГц.
 • Антена. Бувають внутрішніми і зовнішніми. Зовнішні в ряді випадків можуть бути знімними.
 • Максимальна потужність передавача. Визначає силу поширення і передачу сигналу. Потужність більшості точок доступу не перевищує двадцять децибел міліват.
 • Стандарт. Вони дозволяють оцінювати максимальну швидкість роботи. Варто враховувати, що реальна швидкість може істотно відрізнятися, оскільки вона залежить від безлічі індивідуальних факторів.

У разі, якщо труднощі все ж виникли, ви завжди можете звернутися до нашого онлайн-консультанта, який відповість на будь-яке питання по темі товару.

Вгору