Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Інфрачервоні обігрівачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інфрачервоні обігрівачі - прилади, які віддають тепло в навколишній простір через інфрачервоне випромінювання. Воно поглинається навколишніми предметами, нагріває їх, а вже нагріті поверхні нагрівають повітря.

Особливістю обігрівачів такого типу є можливість обігріву тільки певні площі в приміщенні. Ефект обігрівача відчувається відразу після включення, так як не відбувається попереднього прогріву всього об'єму повітря в приміщенні.

Використання інфрачервоних обігрівачів обходиться недорого , в порівнянні з газовими або масляними обігрівачами, через менше енергоспоживання.

Види інфрачервоних обігрівачів

Прилади здатні випромінювати енергію в різних діапазонах. Класифікується по довжині хвилі:

  • Короткохвильові. Застосовуються в промисловості, так як активно спалюють кисень
  • Середньохвильові. Досить потужні прилади, що застосовуються для обігріву великих площ.
  • Довгохвильові. Найчастіше домашні побутові прилади відносяться саме до цього класу обігрівачів.

Залежно від нагрівального елементу, інфрачервоні обігрівачі поділяють на:

  • Керамічні. У керамічну панель укладений кабель, що випромінює хвилі. Виготовляються у вигляді тонкої панелі. Кріпляться на стіни або стелю. Терморегулятор зазвичай бездротовий.
  • Карбонові. Нагрівачем виступає кварцова трубка. Ціна таких обігрівачів вище, ніж керамічних, але вони споживають менше електроенергії.
  • Плівкові. Це металева плівка з кабелем всередині. Встановлюються на заздалегідь підготовлену поверхню.

Як вибрати інфрачервоний обігрівач

Перед походом в магазин, необхідно уточнити площу приміщення, яке буде обігріватися. Існує правило, що на 10 квадратів необхідно 1 кВт потужності приладу.

Вбудований термостат дозволяє тримати задану температуру в приміщенні. І не доведеться самостійно вимикати і запускати прилад.

Наявність дистанційного пульта обов'язкова умова для настінних і стельових обігрівачів. Можна купити модель і з виносним пультом управління на дроті. Але провід на стіні виглядає неестетично.

Захист від перегріву дозволить залишати включений пристрій в будинку, без нагляду.

Деякі моделі так само оснащені системою екстреного відключення при падінні і перекиданні. Ця система призначена для запобігання пожежі.

Вгору