Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

LED

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лампи з традиційним принципом розжарювання поступово відходять у минуле. Спочатку на їх зміну прийшли люмінесцентні прототипи, однак прогрес не стоїть на місці. Тепер в активний ужиток увійшли світлодіодні варіанти. Вони повністю безпечні для людини і навколишнього середовища, за рахунок чого користуються популярністю у всіх сучасних країнах. Недорого купити LED лампи ви можете в нашому інтернет-магазині.

Особливості конструкції

Світлодіоди являють собою більш складні пристрої, ніж класичні лампи. Вони можуть мати різні кольори і показники потужності. Однак для більшості LED характерна наявність наступних елементів:

  1. Радіатор. Захищає лампу від перегріву, відводячи від неї надлишки тепла. Він забезпечує найбільш сприятливий температурний режим. Збирається з різних матеріалів: бувають алюмінієві і керамічні варіації.
  2. Світлодіоди. Робочий елемент конструкції. Завдяки йому створюється те саме світіння, видиме оку людини.
  3. Цоколь. Використовується для установки LED в патрон лампи або іншого приладу. Для його виготовлення використовується латунь.
  4. Розсіювач. Необхідний для рівномірного освітлення. Має напівсферичну форму, завдяки якій розсіює світло з особливою ефективністю. Також він виконує захисну функцію, оберігаючи вміст лампи від нальоту пилу і потрапляння вологи.
  5. Драйвер. Дозволяє безперебійно живити світлодіод. Перетворює змінний струм в постійний. Складається з декількох схем і конденсаторів.

Оскільки різноманітність LED досить велика, деякі з описаних деталей можуть бути відсутні в пристрої або бути замінені функціональними аналогами.

Різновиди

На жаль, але чітких класифікацій виробники ламп не призводять. Однак це не означає, що їх заради зручності можна розділити на умовні категорії. Так, за типом призначення вони бувають:

  • Побутовими. Зазвичай такі моделі мають невисоку потужність і стильний дизайн. Вони забезпечують будинку повну пожежобезпечність і користуються великим попитом.
  • Вуличні. Мають стійкий корпус, що дозволяє їм залишатися неушкодженими при різних погодних умовах. Можуть бути встановлені в саду або на іншій вуличній ділянці.
  • Виробничі. Їх цінують за пожежобезпечний функціонал. Зазвичай такі варіації виготовляються для особливих потреб, а тому можуть мати свої унікальні характеристики та умови застосування.

Кожен варіант має свої переваги і відмінності, що дозволяють підігнати його під певний профіль.

Вгору