Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

КЛІМАТИЧНА ТЕХНІКА

Кліматична техніка - це сукупність пристроїв, призначених для створення комфортного мікроклімату. Пристрої використовуються як вдома, так і в промисловому сегменті, і в комерційній сфері.

Види кліматичної техніки

Залежно від призначення, прилади поділяються на категорії:

  • Обігрівачі. Надають великий вибір приладів для опалення приміщень.
  • Кондиціонери. Підтримують температуру в приміщенні, пропускаючи повітря через себе. Можуть як знижувати, так і підвищувати температуру. Обладнані вбудованим фільтром, який очищає повітря від пилу.
  • Системи вентиляції. Застосовуються для подачі повітря з вулиці в приміщення. Обладнані системою фільтрів, щоб видалити пил і запахи з повітря, роблячи його абсолютно чистим.
  • Устаткування для підвищення якості повітря. До цієї категорії відносяться зволожувачі та мийки повітря.

Технічні особливості

Наявність пульта дистанційного керування - обов'язкові умови для будь-якої сучасної техніки. Більшість приладів підтримують зв'язок зі смартфоном, що значно розширює можливості використання.

Система фільтрації в кондиціонерах повинна містити фільтр грубої очистки і вугільний фільтр. Вони змінні і ціна їх не висока. При необхідності можна купити установку з фільтром ультратонкого очищення. Він здатний видаляти більшість алергенів з повітря.

Тим самим вимогам повинні відповідати і системи вентиляції. Найпростіші системи, що складаються тільки з фільтрів і корпусу, коштують недорого . Але системи з електронним управлінням і системою контролю стану фільтра значно зручніше у використанні.

Зволожувачі повітря найбільш зручні з системою автоматичного контролю вологості. Це позбавляє користувача від необхідності самостійно вмикати і вимикати прилад.

Кліматичне обладнання одного виробника можна об'єднати в одну систему з централізованим управлінням і підключити до розумного будинку.

Як правильно вибрати

Для економії електроенергії та ефективної роботи приладу, потрібно підбирати його потужність виходячи з площі приміщення.

Потрібно звертати увагу на особливості монтажу приладу. Наприклад, для установки кондиціонера необхідно настінне кріплення, і вивід на вулицю для монтажу зовнішньої секції.

Так само варто звернути увагу на наявність у продажу фільтрів до конкретних моделей техніки. Рідини для чистки мийок повітря так само можуть підходити тільки до конкретних моделей.

Вгору