Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Модулі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розеткові модулі - незамінний елемент для правильної організації робочого простору. При регулярному використанні електрообладнання, дуже часто виникає потреба в додаткових розетках. Дані блоки можуть встановлюватися на звичайній кухні в квартирі, в офісі, а також в залах для проведення конференцій. Наявність мережевих модулів доречно там, де час від часу потрібне підключення до джерела живлення. Ці пристрої здатні забезпечити комфортне використання комп'ютерної техніки та офісних пристроїв, підключених до інформаційних і силових ліній зв'язку.

Звичайно можна піти стандартним шляхом, і вибрати для підключення до мережі звичні мережеві фільтри. Але, можна вибрати більш елегантне і сучасне рішення. Перевага розеткових модулів полягає в тому, що вони завжди знаходяться під рукою, не завантажують робочий простір, і практично непомітні.

Різновиди і розташування

Самостійний монтаж розеткових блоків не займе багато часу, і обійдеться недорого. На сьогоднішній день представлений великий асортимент блоків для установки в стіл, шафу і стіни. Найголовніше, що таке рішення дозволяє позбутися від великої кількості проводів. Це значно збільшує безпеку і естетичний вигляд робочого простору. Залежно від конструктивних особливостей, розрізняють два типи блоків:

  • Висувні - найбільш поширений тип розеткових блоків. Такий різновид модулів обладнана "плаваючою" кришкою, що дозволяє заховати розетки в стільницю.
  • Поворотні-приводяться в робочий стан поворотом підстави під певним кутом. Дані блоки зручні тим, що в невикористовуваному стані вони надійно ховаються в корпус, забезпечуючи захист від вологи і пилу.

Сучасні блоки включають в себе до 8 різних модулів. У стандартному виконанні, такий блок може містити в собі кілька типів роз'ємів: силові, телефонні, інтернет.

Перевага

Продуктивність праці багато в чому залежить від правильної організації робочого місця. Дуже складно сконцентруватися на основній роботі, коли постійно доводиться виконувати сторонні дії по налаштуванню і підключенню електрообладнання. Всі сучасні офіси оснащені великою кількістю комп'ютерної техніки. Розеткові блоки дозволять зробити офісну роботу більш зручною і плідною. Головні переваги даних пристроїв:

  • Ефективне використання робочого простору;
  • Презентабельний зовнішній вигляд;
  • Відсутність великої кількості проводів від подовжувачів;
  • Високий рівень безпеки;
  • Наявність допоміжних роз'ємів.
  • Можливість установки на будь-яку поверхню.

Замовивши

Більше немає необхідності витрачати час на походи по магазинах для того, щоб купити якісні розеткові блоки. У нашому каталозі представлений великий асортимент модулів за вигідною ціною.

Вгору