Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Іграшки для малюків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Іграшки відрізняються один від одного за формою, розміром, кольором і матеріалом. Вони можуть бути твердими або м'якими. Перші найчастіше виготовляють з пластику або дерева, а другі — з різних тканинних матеріалів.

Види іграшок для малюків

Форма виробу може бути будь-якою, в залежності від типу іграшки.

  1. Брязкальця;
  2. Іграшки для купання;
  3. Машинки;
  4. Ляльки;
  5. Піраміди і набори з геометричними фігурами;
  6. Набори з декількох фігурок.

Вироби можуть бути оснащені механізмами, які відтворюють світлові або аудіо ефекти. Такі пристрої працюють від батарейок. Ціна на подібні іграшки вище, ніж на аналоги без механізмів.

Яку користь приносять дитині іграшки?

Іграшки для малюків не тільки розважають і відволікають дитину, але і допомагають йому отримувати нові знання про світ через гру, адже саме в такий спосіб маленькі діти отримують інформацію. За допомогою різнокольорових виробів дитина може запам'ятати кольори, з допомогою геометричних фігур і пірамідок — назви форм. Іграшки типу машинок і чоловічків дозволяють пояснити малюкові правила дорожнього руху і норми поведінки в суспільстві, адже з їх допомогою можна моделювати різні життєві ситуації.

Іграшки для купання можуть відволікти дитину, наприклад, в процесі миття голови, якщо вона боїться води.

Яку вибрати іграшку для малюка?

Для зовсім маленьких дітей підходять брязкальця — вони видають характерний звук, якщо їх потрясти. Вони зачаровують і заспокоюють зовсім маленьких дітей: від народження до шести місяців. Брязкальця бувають виготовленими із пластику, або з тканини. Останній варіант краще, оскільки м'які іграшки менш травмонебезпечні.

Для дітей старшого віку підходять пірамідки і кубики з отворами для різних фігур. Дитина не тільки весело проведе час, але і зрозуміє в процесі різницю між поняттями «великий» і «маленький», назвами кольорів, і різними геометричними фігурами. Їх зазвичай виготовляють з легкого пластику.

Діти у віці від одного року грають з різними іграшками залежно від їх уподобань. Малюки можуть проводити час з:

  1. Ляльками;
  2. Машинками;
  3. Тваринами;
  4. Дитячими наборами з: медичних інструментів, продуктів, кухонних приладів, ремонтних комплектів і т. д.

Маленькі дівчатка люблять грати з пупсами, принцесами, наборами для приготування їжі. Хлопчики — з машинками, фігурками солдатів і поліцейських, рятувальників і пожежників. Вибираючи іграшку для своїх дітей, або на подарунок, в першу чергу, варто враховувати інтереси дитини. У нашому магазині представлений широкий асортимент іграшок для малюків на будь-який смак. Ви зможете купити будь-який товар, який сподобався вам за доступною ціною.

Вгору