Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Корпуси для PC та HDD

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Практично в кожному будинку є персональний комп'ютер, а іноді їх навіть кілька. Ця техніка дозволяє виконувати велику кількість завдань. З появою комп'ютерів значно спростився процес роботи і навчання, стало можливим проводити дозвілля за улюбленими іграми. Технічний прогрес не стоїть на місці, і на жаль, комп'ютерна техніка застаріває. Більшість основних компонентів ПК легко замінні. Це дозволяє зробити апгрейд з мінімальними вкладаннями, і продовжити «життя» вашого комп'ютера. Однак рано чи пізно настає момент, коли платформа морально та технічно застаріла. В такому разі, проводити часткову заміну компонентів недоцільно.

Займаючись складанням нового ПК, більшість людей роблять акцент на основних компонентах начинки, упускаючи при цьому не менш важливі деталі. Наприклад, від правильного вибору корпуса для PC буде залежати його працездатність. Природно, при складанні нового комп'ютера, дуже важливо купити відповідний йому сучасний корпус.

Види

Корпус комп'ютера виконує дуже важливу роль. Це не тільки візуальна частина, але і захист внутрішніх компонентів від зовнішнього впливу і пилу. На сьогоднішній день представлена велика кількість корпусів на будь-який смак. Основні категорії комп'ютерних корпусів по форм-фактору:

  • Mid Tower – найпоширеніша та універсальна версія форм-фактора. Цей середній за габаритами корпус, дозволяє встановлювати всі сучасні материнські плати типу ATX і ATX mini. В більшості випадків використовується для збірки домашнього або робочого комп'ютера.
  • Full Tower – збільшена версія корпусів, використовується в комп'ютерах з додатковими накопичувачами, роз'ємами, і картами (наприклад, звукова).
  • Mini Tower – корпус, з невеликими габаритами. Як правило, цей форм-фактор використовується для установки в офісі. Компактні розміри дозволяють встановити мінімальний набір необхідних компонентів для роботи. Невеликі розміри корпусу економлять простір офісного працівника.

Варто відзначити, що існує ще більш габаритні(Super), а також маленькі(Mini) версії корпусів. Але, ці форм-фактори не отримали широкого розповсюдження.

Особливості сучасних моделей

Блок живлення в сучасних корпусах, як правило, розташовується в нижній частині. Якщо згадати більш старі версії корпусів, там він розташовувався зверху. З чим пов'язані такі зміни? Блок живлення при роботі виділяє велику кількість тепла. За законами фізики, тепле повітря піднімається вгору. Таким чином, нижнє розташування блоку живлення дозволяє знизити робочу температуру.

Сучасні відеокарти досить великі за розмірами. Чим більш продуктивна відеоплата, тим вона більша. Деякі корпуси мають обмежений простір під установку відеоадаптера. Тому, при складанні ігрового ПК важливо враховувати відповідність габаритів відеокарти і корпусу.

Захист від пилу та охолодження

Одними з важливих функцій корпусу є захист від пилу і охолодження. Деякі моделі корпусів обладнуються додатковими вентиляторами, а також фільтрами. Це дозволяє запобігти перегріву компонентів, тим самим значно продовжити термін експлуатації ПК.

Замовити товар

На нашому сайті представлений великий асортимент корпусів для PC недорого. Доступна ціна та висока якість деталей, дозволять підібрати підходящий корпус під будь-які потреби.

Вгору