Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Набори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В XXI столітті, столітті комп'ютеризації та інформаційних технологій, ПК став невід'ємною частиною життя будь-якої людини. Комп'ютер – комплексний і складний пристрій, який складається з величезної кількості складових частин, без кожної з яких неможлива якісна робота цього пристрою. Однією з таких частин є комп'ютерна периферія. В нашому магазині ви можете недорого купити необхідні набори периферійних пристроїв. Ціна залежить від комплектації і характеристик додаткової гарнітури.

Види і призначення периферійної апаратури

Периферійна апаратура персонального комп'ютера – пристрої, за допомогою яких вводять і виводять інформацію. Без такого типу пристроїв неможливо було б проводити будь-які операції. До периферійної апаратури можна віднести принтер, сканер, веб – камеру, клавіатуру, мишу, звукову гарнітуру та інші прилади. Найпопулярнішими є:

  • Клавіатури – на ринку існує велика кількість різновидів клавіатур. Є мембранні, це найдешевший тип, але вони мають низький показник зносостійкості і не дуже зручні у використанні. Більш практичними є механічні клавіатури, їх вартість вище, але вони позбавлені всіх недоліків мембранних. Також існують сенсорні клавіатури, вони дозволяють встановити любу розкладку, і можуть використовуватися не тільки з ПК.
  • Комп'ютерні миші – кулькові мишки – це пережиток минулого. Вони мають цілу купу недоліків, таких як вага, низька зносостійкість і неможливість використання без килимка. На зміну такого типу прийшли оптичні комп'ютерні мишки. З таким пристроєм можна працювати на будь-якій поверхні, воно володіє низькою ціною і невеликою вагою. Оптична миша є самим оптимальним варіантом по співвідношенню ціна – якість на даний момент, вони можуть бути стаціонарними (мають дріт, через який підключаються до ПК), і бездротовими (в комп'ютер або ноутбук вставляється маленький адаптер в USB-порт, і мишка працює за рахунок блютуз з'єднання).

Комплектація та характеристики комп'ютерних наборів

 В нашому магазині представлені такі види комп'ютерних наборів:

  1. Миша + клавіатура. Такі набори можуть містити ігрові девайси або офісні. В нашому магазині представлені безпровідні та провідні моделі комп'ютерних клавіатур і мишок.
  2. Миша + навушники + килимок. Характеристики компонентів таких наборів можуть відрізнятися в залежності від спеціалізації пристроїв.
  3. Миша + клавіатура + килимок. Спеціально для гравців на сайті представлені моделі клавіатур і мишок з підсвічуванням.
Вгору