Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Кухонні прилади, інше

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кухонні приналежності або аксесуари покликані розширювати функціонал існуючих побутових приладів і робити приготування їжі більш комфортним. Коштують вони недорого , а користі приносять велику .

Наприклад, пристрої для підігріву дитячих пляшечок позбавляє від необхідності тримати її на водяній бані, вгадуючи температуру молока, щоб не перегріти.

Види кухонного приладдя

Умовно категорію товарів можна розділити на:

  • Обов'язкові. Це аксесуари, без яких неможливо нормально готувати - обробні дошки, ножі, ополоники, шумівки .
  • Допоміжні. Це приналежності, які полегшують підготовку - воронки, віночки, мірні склянки .
  • Електричні прилади. До цієї категорії відносяться електричні віночки, перечниці, вафельниці, стерилізатори .
  • Аксесуари для раковини. Підставки для губок і миючого засобу.
  • Аксесуари для плити і витяжки.
  • Настінні аксесуари. Магнітні стрічки для ножів, кріплення для половников, шумовок.

Особливості кухонного приладдя

Основним фактором, що впливає на ціну і довговічність, є матеріал вироби. Половники і шумівки краще купувати в металевому виконанні. Вони довговічні і легко витримують високі температури. Пластикові вироби з часом змінюють форму і починають кришитися.

Універсальним варіантом для обробних дощок вважається - дерево. Керамічні та скляні простіше мити, але вони досить крихкі і важкі.

Такі аксесуари як магнітні стрічки і гачки для ополоників краще вибирати з кріпленням до стіни на гвинти. Звичайно зручно переважувати речі на присосках, але з часом вони можуть ослабнути і предмети впадуть. Присоски підходять максимум для власників рушників.

Особливості вибору

При виборі електричних приладів варто звертати увагу на якість збірки корпусу приладу. Кращу якість пропонують імениті бренди.

Лотки для столових приладів і контейнери для зберігання краще вибирати в пластиковому виконанні, щоб посуд не гриміла при висуванні ящиків.

Вибираючи підставки під кухонне начиння, не варто керуватися тільки зовнішнім виглядом. Краще заздалегідь виміряти місце, де передбачається розташувати предмет, щоб точно вгадати з розміром.

Підставки під посуд слід вибирати виходячи з призначення. Металеві підійдуть для чайників і каструль, а дерев'яні і пробкові для звичайної столового посуду. Пластикові можуть розплавитися і з часом деформуються під вагою.

Вгору