Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Прилади для укладки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Здавалося б, немає нічого простішого і потрібнішого, ніж фен для волосся . Сучасні пристрої не обмежуються однією лише функцією сушки. Сьогодні набір опцій набагато ширше, що вже говорити про потужність і дизайн. Професійні фени відрізняються високою потужністю, а моделі для домашнього використання доповнюються різними корисними функціями.

Різновиди фенів для волосся

З точки зору призначення, виділяють побутові та професійні моделі. Перші коштують недорого, прості, без безлічі насадок, з мінімумом регуляторів (тепле, гаряче, холодне повітря). Професійні ж моделі видувають більш потужний струмінь повітря, з широким діапазоном регулювань, оснащені різноманітними насадками, температура потоку набагато вище. Ціна, відповідно, теж.

Існують так звані напівпрофесійні фени, що поєднують в собі переваги обох видів: підходять або для початківців стилістів, або для дівчат, що віддають перевагу робити укладку своїми руками.

Якщо брати конструкцію фенів, то тут три різновиди:

  • концентратор - звужується до кінця насадки, що концентрує потік повітря на більш чітку область при сушінні; якщо навчитися ним користуватися, можна запросто укладати волосся, випрямляти, робити завивку або просто надавати об’єм;
  • стайлер - насадка для укладання, вміє тільки надавати потрібну форму пасмам, сушити вона не вміє; часто фени комплектуються гребінцями або круглими щітками для волосся;
  • дифузор - широка кругла насадка, по площині якої «розкидані» товсті шипи; така конструкція дозволяє піднімати волосся біля коріння, надаючи об’єм і хвилясту форму.

Функції фенів

Якщо ви зважилися купити фен для волосся, спочатку потрібно зрозуміти, на які основні пункти звертати увагу:

  1. Потужність - краще не гнатися за високими показниками, тому що професійні моделі занадто гарячі і важкі, можна зіпсувати волосся.
  2. Холодний обдув - закріплює укладання, перехід між режимами повинен бути швидким.
  3. Провід - всі контакти повинні бути ізольовані, а довжина не менше 2,5 м, якщо провід коротше, сушитися буде незручно, доведеться використовувати подовжувач. Оптимальним і безпечним варіантом стане модель, у якій провід провертається у гнізді.
  4. Корпус - пластик повинен бути жароміцним і ударостійким. Рука не повинна ковзати по ручці, прогумовані вставки відмінно фіксують навіть спітнілу долоню, що дуже важливо.

У сучасних моделях фенів є датчик вологості повітря: зелений колір індикатора говорить про те, що волосся сухе. Фен з автовідключенням допоможе завантаженому стилісту: такий апарат відключається, як тільки його кладуть на стіл. Також вони можуть бути безпровідними, безшумними, з функцією іонізації і т.п.

Вгору