Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Рівні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рівень – досить нехитрий інструмент, але при проведенні будівельних і монтажних робіт він залишається незамінним. Сфера його застосування неймовірно широка: від правильного встановлення вікон і дверей, до точного укладання цегли та панелей, перевірки чи рівні підлоги і стіни. Також його активно застосовують при виготовленні і лагодженні сучасної побутової техніки.

Нажаль, у будівельній крамниці не завжди можна знайти потрібний зразок. Тут на допомогу приходить наш інтернет-магазин, де ви можете недорого купити будь-який вподобаний товар, ціна якого буде комфортною для вашого кишені.

Різновиди рівню

В зв'язку з тим, що інструмент широко застосовують в різноманітних роботах, за останні роки на ринку з'явилося безліч їх різновидів. В основі кожної моделі лежить свій принцип роботи, завдяки чому позначається більш точна спеціалізація рівня:

  1. Бульбашкові. Найпоширеніший варіант, здатний похвалитися простотою конструкції і легкістю освоєння. За своєрідною назвою криється унікальний принцип роботи. Чутливий елемент такого інструменту – це бульбашка повітря, що переміщається по внутрішній ампулі. Є невелика похибка вимірювання.
  2. Електронні. Більш точний у вимірах. Моделі, з увімкненим в загальну конструкцію кутоміром, прийнято відносити до категорії професійних інструментів. Мають цифровий дисплей, де рівень відхилення виражений в градусах.
  3. Трубний. Застосовується з метою оцінки вертикальності і горизонтальності всіх видів труб. Зручний при вимірі нерівностей балок та інших заготівель з круглим профілем.
  4. Гідрорівень. Сферою його застосування є точна горизонтальна розмітка на кількох об’єктах, що знаходяться на великій відстані один від одного. Крім того, він використовується для визначення рівня підлоги, кладки цегли, монтажу будівельних конструкцій, що знаходяться на одній площині.

Пристрій і особливості рівня

В залежності від різновидів, рівень може мати різну форму і конструкцію. Об'єднує всі моделі лише функціонал. Так, наприклад, гідрорівень складається з двох сосудів, з'єднаних прозорою трубкою. Принцип роботи електронних інструментів схожий з бульбашковими, і всередині їх корпусу розташовується відразу кілька бульбашкових ампул. Трубковий пристрій має унікальний корпус, для якого характерна V-подібна форма. Крім того, присутня певна кількість магнітів, що дозволяють полегшити монтаж пристрою на металеву поверхню. Працює на основі бульбашкових камер.

Вгору