Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сокири

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сокира — дуже корисний інструмент. Його застосовують не тільки для рубання дров. Цей інструмент потрібен в столярних майстернях, на будівництві, туризмі та інших сферах людської діяльності.

Види сокир

Сокири діляться на універсальні і професійні. Виготовляють їх з урахуванням особливостей галузі їх застосування.

Види сокир:

  • похідні. Вони розроблені спеціально для туристів, тому мають порівняно маленький розмір і невелику вагу. Ними можна виконувати різноманітні роботи;
  • колуни. Ці пристосування призначаються для рубання дров. Їх дозволено застосовувати для робіт з деревиною в промислових обсягах, розщеплення величезних полін. Вони відрізняються значною вагою і довгою ручкою. Ці параметри забезпечують найбільший розмах;
  • теслярські. Цей тип сокири має середні розміри. Зазвичай вони застосовуються під час столярних робіт. Оснащуються прямим лезом;
  • мисливські. Інструмент відрізняється невеликим розміром і вагою. Більшість моделей оснащені специфічної виїмкою. Вона служить для міцної фіксації колючого знаряддя в будь-якій позиції;
  • м'ясні. Застосовуються для рубки кісток, жил та інших частин туш. Відрізняються значною вагою і широким закругленим лезом.

Особливості сокир

Матеріал сокири і його параметри мають величезне значення. Від них залежить термін служби інструменту, його призначення, а також ціна.

Загальна довжина залежить від призначення інструменту. Для рубання дров слід вибирати ті, що оснащені довгою ручкою. Вона підвищує ударну силу. А для теслярства краще зупинитися на короткому черешку. Він забезпечить необхідну точність при роботі з деревом.

Загальна вага обумовлює силу удару. Чим важче сокира, тим простіше нею працювати з міцними і великими чурбаками. Для точних робіт рекомендують використовувати легкі інструменти.

Найчастіше як матеріал для рукоятки використовують дерево, склопластик і сталь. Інструменти з ручкою з дерева є чудовим поєднанням невеликої ціни, міцності і тривалого терміну використання. А ще дерев'яний матеріал добре гасить вібрації від ударів і, при необхідності, її легко можна замінити.

Склопластик і пластик вважаються легкими і надійними матеріалами. Подібній сокиры не страшна волога або інші негативні впливи природного середовища.

Сталеві сокири називають найбільш міцними і довговічними. Деякі уникають сокир з такого металу із-за того, що руки взимку швидше замерзають, але для нейтралізації цього недоліку більшість моделей забезпечуються спеціальними накладками.

Представлені в нашому каталозі сокири виготовлені з якісних матеріалів. Вони мають міцну і безпечну конструкцію, а їх рукоятки—зручні. У нас ви можете недорого купити будь-яку необхідну модель інструменту.

Вгору