Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Патчкорди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Неможливо уявити сучасну кабельну систему без використання оптоволокна. Популярність цієї технології в локальних мережах стрімко зростає. Така затребуваність обумовлена високими пропускними здібностями і швидкістю підключення. Патчкорди – незамінні елементи оптоволоконних мереж. Зовні патчкорд представлений у вигляді відрізка оптичного кабелю, обжатого з двох кінців спеціальними коннекторами. Цей кабель використовується для з'єднання окремих блоків оптичного телекомунікаційного обладнання. Як правило, за допомогою патчкордів з'єднують між собою розподільне устаткування, або розподільчий пристрій з активним елементом мережі. Такі оптоволоконні шнури виготовляються у відповідності з міжнародними стандартами. При провадженні враховується радіус вигину, рівень втрат сигналу, а також захист від зовнішнього впливу.

Різновиди та особливості

Дані дроти витісняють своїх конкурентів за рахунок високої пропускної здатності і мінімальних втрат сигналу. Вони мають довжину від 0,5 до 100 метрів. Ці шнури розрізняються за типом серцевини і коннектора.

По своєму пристрою сполучні оптоволоконні шнури діляться на дві категорії:

  • Одномодові – носять маркування SM (SingleMode), зовні жовтого кольору. Дані патчкорди мають невеликий діаметр серцевини – не більше 10 мікрон. З-за невеликої товщини, такий кабель здатний працювати з одним променем або модою. Зовнішнє захисне покриття одномодового патчкорду становить 125 мкм. На ізольованому покритті знаходиться відповідне маркування, що вказує на тип кабелю.
  • Багатомодові – мають більш широку серцевину, що перевищує 10 мікрон. Завдяки цьому, дані шнури здатні пропускати більше одного світлового пучка. Зовнішня оболонка багатомодового кабелю має помаранчевий окрас.

Зовнішня захисна оболонка кабелю виготовляється з полівінілхлориду. Даний матеріал володіє хорошими показниками гнучкості, що важливо для з'єднувальних кабелів. Так само він відповідає всім вимогам пожежної безпеки, і може експлуатуватися в житлових приміщеннях. Можна купити патчкорди для експлуатації в жорстких умовах. Оболонка такого кабелю більш стійка до зовнішнього впливу, і витримує механічні навантаження. Такі шнури називають армованими.

Вибираючи оптичний патчкорд, необхідно орієнтуватися на потреби проектованої мережі. У більшості випадків для побудови мереж невеликого масштабу досить кабелю з одним або двома волокнами. Ціна на дану продукцію значно нижче, ніж у варіантів з великою кількістю волокон.

У нашому магазині зібрані всі типи оптоволоконного обладнання, включаючи патчкорди. Придбати товар недорого можна в кілька кліків. Всі товари мають відповідну сертифікацію і гарантію якості.

Вгору