Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Набори інструментів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будь-якому чоловікові потрібен набір якісних інструментів. Можна піти в місцевий будівельний магазин або докуповувати інструменти по одному на ринку, але ж куди краще придбати готовий набір, де є все, що потрібно!

Наш інтернет-магазин надає широкий асортимент інструментів. Кожен з наборів ви можете недорого купити на нашому сайті.

Різновид

Будівельні роботи бувають різних типів і для кожного з них потрібні свої інструменти. Тому Набори інструментів завжди мають різну комплектацію. Їх можна розділити на наступні категорії:

  1. Для автомобільного ремонту. Його комплектація має на увазі великий набір інструментів: від ключів і фігурних біт до викруток і плоскогубців. Такі набори зазвичай індивідуальні.
  2. Столярний. Включає інструменти столярного профілю. Як правило, це ключі і напилки різних форм і розмірів.
  3. Набор електроінструментів. Зазвичай в нього входять: болгарка, шуруповерт і т.д. Всі вони лежать в загальному кейсі. Даний тип наборів використовується для робіт, пов'язаних з електрикою. Популярний серед електриків.
  4. Слюсарний. Обов'язковими складовими залишаються: молоток, плоскогубці, викрутки і кусачки. Сучасні комплектації пропонують багато нового, всерйоз розширюючи функціональні можливості інструментального набору.

Крім технічного призначення, набори інструментів можна розділити і за типами:

  • побутовий;
  • універсальний;
  • професійний.

Кожен з типів інструментального кейса відрізняється своїми габаритами, комплектацією і ємностями для зберігання. Звичайно, від різновиду залежить і вартість набору.

Улаштування інструментальних наборів

Інструменти можуть зберігатися в різних носіях. Тут досить багато варіацій:

  1. Чохол. Зазвичай тканинний. Має ручку. Захищає вміст не дуже добре, оскільки не володіє протиударним захистом.
  2. Підставка. Мобільна конструкція з безліччю осередків, створених під певні інструменти.
  3. Кейс. Невелика валізка, деякі моделі мають протиударний захист. Найбільш популярний і поширений варіант. Зазвичай стінки виконані з міцного пластику, але зустрічаються і металеві типи.

Набір інструментів - це прекрасний подарунок для будь-якого чоловіка. Він не тільки корисний в побуті і роботі, але здатний доставити радість практично кожному. Важливою перевагою є те, що всі інструменти спочатку виготовлялися для спільного користування, а значить мають загальну колірну гамму і мотиви. Купуючи інструментальні валізки в нашому магазині, ви гарантуєте собі справедливу ціну і високу якість товару!

Вгору