Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Конвектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Конвектор – обігрівальний прилад, в якому нагріваючий елемент підвищує температуру в приміщенні. Холодне повітря надходить знизу, затягується природним шляхом, а вже нагріте повітря піднімається вгору і виходить через отвори у корпусі. Цей круговорот повітря називається конвекцією.

Види побутових конвекторів

За типом нагріваючого елемента поділяються на:

  • Голчасті. Являє собою пластину з нікелевої ниткою. Ціна нагрівачів такого типу найбільш висока.
  • Трубчасті. Представляють собою металеву трубку. Видають невеликий шум на початку роботи приладу. Такі прилади коштують недорого.
  • Монолітні. Являють собою нитку з діелектрика, запаяну в алюмінієвий корпус.

Ключові особливості

Існує безліч типів пристроїв з різним типом кріплення – настінні, вбудовані в підлогу, настінні і вбудовані в стіни. Незалежно від типу, найбільш продуктивними будуть прилади найбільшої ширини, так як через них може пройти більший об'єм повітря.

Прилади з електронним управлінням дозволяють найбільш точно підібрати комфортну температуру в діапазоні до 0,1 градуса. Але прилади з механічними регуляторами коштують дешевше. Вбудований термостат дозволить автоматично підтримувати комфортну температуру в приміщенні.

Сучасні пристрої оснащуються не тільки дистанційним пультом, але і мають можливість управління зі смартфона. Користувач може контролювати температуру в приміщенні або включати прилад навіть перебуваючи в дорозі.

Деякі прилади володіють системою примусової конвекції. Це один або кілька вентиляторів, які прискорюють потік повітря. Зазвичай ця система присутній на потужних моделях з нагрівальними елементами великої площі. Таким чином можна швидше обігріти приміщення, але витрата електроенергії буде трохи вище.

Як правильно вибрати

Починати варто з місця встановлення конвектора. Якщо розглядаються варіанти, що вбудовуються, то краще підібрати конвектори до початку ремонту, щоб, знаючи розміри вибудовувати фальшстіну потрібної конфігурації.

При виборі мобільних рішень, необхідно дивитися на потужність приладу. Найбільш потужні моделі коштують дорого і здатні обігрівати приміщення до 100 квадратів. Підібравши модель під конкретне приміщення, можна заощадити на електриці.

Так само варто звернути увагу на ступінь вологозахисту приладу. Якщо її немає, то прилад можна використовувати тільки в сухих приміщеннях з вологістю не більше 60%.
 В нашому інтернет магазині можна купити будь-який необхідний конвектор. Ціна залежить від типу і розміру пристрою.

Вгору