Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Процесори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купівля сучасного ПК або апгрейд старого – дуже відповідальне заняття. Від правильного вибору комплектуючих залежить працездатність і довговічність майбутньої збірки. Центральний процесор – це мозок комп'ютера, він справляє значний вплив на швидкодію всієї системи. Дозволяє розкрити потенціал всіх інших комплектуючих. Без сумніву, якщо мова йде про ігри, то сучасна відеокарта дуже важливий і продуктивний елемент комп'ютера. Але, без участі процесора, не вийде повною мірою реалізувати можливості навіть самого потужного відеоадаптера. Ще недавно, двоядерні процесори були встановлені на більшості комп'ютерів, а 4-х ядерні побратими здавалися межею досконалості. На сьогоднішній день нікого не здивуєш чотирма ядрами, оскільки в продажу з'явилися шести-, і навіть восьмиядерні процесори. Ці моделі здатні перетворити домашній ПК в потужну ігрову і робочу станцію. У нашому магазині представлений великий асортимент комп'ютерних комплектуючих, зокрема всі актуальні моделі процесорів.

Огляд основних виробників

Випуск сучасних процесорів досить трудомістке заняття. Це дорогий і високотехнологічний процес, який під силу небагатьом. На сьогоднішній день, дозволити собі випускати дану продукцію можуть тільки два бренду – Intel і AMD. Це дві протиборчі сторони, в хорошому сенсі цього слова. Адже чесна конкуренція є двигуном прогресу.

Як правило, ціна продукції від виробника Intel завжди більше, ніж у аналогічних представників лінійки AMD. Навіть якщо на перший погляд, основні характеристики не відрізняються. Це пов'язано з тим, що ці компанії використовують різні технології виробництва, які впливають на швидкодію. Варто відзначити, що за невеликий приріст продуктивності від Intel доведеться віддати в два рази більше грошей. Незважаючи на це, в обох брендів велика аудиторія прихильників, і кожен з виробників по-своєму гарний.

Важливо враховувати, що сокет (інтерфейс підключення) в материнці індивідуальний як для Intel, так і AMD. Тому, купуючи материнську плату, важливо звіряти виробника.

Особливості продукції

Перш, ніж купити процесор, важливо враховувати ряд основних параметрів, що впливають на вартість і продуктивність:

  • Виробник.
  • Частота.
  • Число ядер.
  • Тип шини.
  • Наявність вбудованого відеоядра.
  • Техпроцес.

Вибір виробника – справа смаку. Проте, варто враховувати, що при обмеженому бюджеті, більшість людей віддають переваги лінійки AMD. Для більш складних завдань оптимальним варіантом буде Intel. Однак обидва виробника охоплюють як бюджетний, так і флагманський сегмент.

Тактова частота процесора визначає швидкість його функціонування. Для простих офісних завдань буде достатньо «каменя» з частотою від 2ГГц, для мультимедійної системи слід розглядати більш швидкі моделі – 3ГГц. Процесори з частотою вище 4ГГц призначені для потужних ігрових платформ, або для роботи з вимогливим (наприклад, відеомонтаж, 3D моделювання).

Тип системної шини вказує на можливість роботи з різними комплектуючими. Технічний процес залежить від способів виготовлення. Більш тонкий техпроцес сприяє економії енергії, а також запобігає перегрів процесора.

Вбудована відеокарта буде актуальна в офісних, а також для малопотужних збірок. Перевагою такого вибору буде те що, купуючи недорого систему, що немає потреби в купівлі дискретної відеокарти. У разі складання ігрового комп'ютера, наявність вбудованого відеоядра не має ніякого сенсу, так як в будь-якому випадку необхідно докуповувати потужну відеокарту.

Вгору