Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Міксери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Міксери без чаші - кухонний прилад для змішування рідких й сипучих продуктів. Використання приладу значно економить час і сили користувача. З міксером легко готувати тісто, пюре, крему, коктейлі та муси.

Прилад складається з корпусу, в якому знаходиться електромотор. Віночки приєднуються в спеціальні пази в нижній частині корпусу. Зверху знаходиться регулятор швидкості обертання вінчиків.

До переваг міксерів без чаші відноситься їх мобільність і простота обслуговування. Прилад можна взяти з собою на дачу. Важать вони не багато і займають мало місця.

Енергоспоживання приладів варіюється в діапазоні від 150 до 300 Вт.

Технічні особливості

Наявність турборежима не буде зайвим, якщо передбачається готувати тісто для млинців. Дрібні грудочки краще розбиваються на дуже великих швидкостях. Ціна на міксер без чаші з цим режимом трохи вище аналогів. Однак ним не можна користуватися довше однієї хвилини, так як відбувається велике навантаження на мотор і його нагрівання.

Сучасні моделі обладнанні імпульсним режимом роботи. Тобто швидкість обертання можна регулювати силою натискання на кнопку запуску приладу. Так само в деяких моделях є функція повільного старту. Це захист на випадок, якщо прилад занурений в рідкий продукт, і  вмикається висока швидкість обертання. Щоб уникнути розбризкування, прилад починає роботу на мінімальних обертах і плавно підвищує їх до заданих користувачем.

Захист від перегріву є обов'язковою функцією для будь-якого міксера. При роботі приладу на високих оборотах - електродвигун нагрівається до температури, при якій він може зруйнуватися. В цьому випадку запобіжник розімкне контакт і дозволить включити прилад тільки після того, як він досить охолоне.

Як вибрати відповідну модель

Залежно від того, які страви будуть готуватися, підбираєте потужність приладу. Для коктейлів і мусів вистачить і 150-180 Вт. Для густих пюре і тіста вже краще купити модель з потужністю від 250 Вт.

Виробники оснащують прилади різним регулюванням швидкостей. Чим більше швидкостей, тим точніше можна підібрати потрібну, для конкретного продукту і його густоти. Так само гарною ідеєю буде купити прилад з реверсивним рухом вінчиків.

Не зайвим буде уточнити, чи є в продажу змінні вінчикі для той чи іншої моделі. Коштують вони недорого , але дозволяють більш ефективно збивати і змішувати деякі продукти.

Вгору