Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Мережеві фільтри та подовжувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вся побутова техніка, яка знаходиться у нас вдома, розрахована на роботу при вхідній напрузі в 220-230 Ст. Проте, реальні показники можуть сильно відрізнятися від встановленого стандарту. У разі різкого перепаду в електромережі, електричні пристрої можуть просто вийти з ладу. Запобігти цей неприємний момент можуть мережеві фільтри і подовжувачі зі стабілізаторами напруги.

Що краще – подовжувач або мережевий фільтр?

Основна відмінність між цими двома виробами – це їх внутрішнє наповнення. Зовні мережеві фільтри і подовжувачі практично ідентичні, тому може виникнути цілком логічне питання – навіщо платити більше?

Подовжувачі по своїй конструкції є аналог звичайної стаціонарної розетки. Їх основна перевага – це можливість збільшити відстань між джерелом енергії і споживаючим цю саму енергію приладом.

Мережеві фільтри виконують ту ж функцію, що і традиційні подовжувачі, але плюс до цього мають функцію захисту від коротких замикань і різких стрибків в електромережі. У нашому інтернет-магазині купити можна як подовжувачі, так і надійні мережеві фільтри.

Особливості

Ціна на подовжувачі та мережеві фільтри буде прямо залежати від тих конструктивних особливостей, які волів виробник:

  • Довжина подовжувача і кількість розеток;
  • Запобіжник, який буде захищати пристрою від перепадів в електромережі;
  • Наявність штепселів UPS, що дозволять підключити джерела безперебійного живлення;
  • Кількість вимикачів на корпусі. Як правило, на весь подовжувач йде один загальний вимикач, але в окремих випадках, на кожну розетку може бути передбачений свій особистий вимикач;
  • Наявність захисних шторок на розетках, що створені для захисту дітей від нещасних випадків;
  • Телефонний роз'єм, який призначений для підключення телефонної мережі. Використовується в мережевих фільтрах і додатково захищає телефонну лінію від стрибків напруги в електромережі.

Вибираючи мережеві фільтри або подовжувачі, особливу увагу варто звертати на довжину проводу, так як від цього параметра багато в чому буде залежати зручність експлуатації виробу. За стандартом довжина шнура складає 1,8 метра. Втім, можна знайти моделі з проводом, як на 5 метрів, так і на 10 метрів. Не варто забувати, що мережеві фільтри можна підключати один до одного, як це можна зробити з звичайними подовжувачами. Тому вибираючи такі вироби, вкрай важливо підібрати оптимальну довжину проводу, що позбавить від незручностей під час їх експлуатації.

Вгору