Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Плівка професійна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Незважаючи на гадану популярність цифрових пристроїв, є шанувальники плівкових фотокамер, для яких застосовується плівка або фотоплівка. Перш за все, вона разом з камерами цікава професіоналам, які звикли цінувати не інновації, а свою майстерність. У світі профі по знімках вважається, що по-справжньому шедевральні фото можна отримати тільки на плівкових фотоапаратах.

Як правило, плівки професійні випускається виробниками фототехніки. У нашому інтернет-магазині плівку від виробника може купити кожен бажаючий.

Основні параметри фотоплівки

Головними параметрами, представленої у нас плівки, є:

  •                    формат;
  •                    світлочутливість;
  •                    можливістю отримувати чорно-білі або кольорові знімки.

Формат її може бути вузьким, середнім і широким. Тип вузького - 135. Це найпоширеніший і доступний тип плівки, з максимально можливою кількістю кадрів - 36. Саме такий нас «клацали» в дитинстві. Візуально вона виглядає, як стрічка, скручена в касету. На неї нанесена емульсія - світлочутливі речовина. Є перфорація по краю. Ширина стрічки 35, звідси маркування 135. З її допомогою виходить кадр 24 × 36 мм.

Тип середнього формату - 120. Вона дорожче попереднього формату, який коштує недорого . Для такої плівки потрібен великий і важкий фотоапарат. Має малий розмір зерна і велику чутливість - терміни, якими оперують професіонали. Ширина стрічки набагато більше попереднього варіанту. Найширший формат призначений для камер великого формату, для них випускаються цілі листи.

Світлочутливість для чорно-білої і кольорової плівки

Показник світлочутливості визначається одиницями стандарту ISO. Фотоплівка в 100 одиниць зробить відмінні знімки в сонячну погоду, 50 одиниць дозволить працювати в студії, для приміщення потрібен варіант в 400 або 800 одиниць.

Необхідно пам'ятати, що чутливість знижує деталізацію і збільшує показник зернистості, а це вже недолік. Відзначимо, що чітка деталізація необхідна не завжди, а зерно вигідно в чорно-білих знімках.

Що стосується вибору варіанта в чорно-білому або кольоровому, то в цьому випадку потрібно визначитися, які знімки потрібні.

У нашому магазині представлені вузькоформатні плівки професійні різної чутливості для чорно-білих і кольорових фото, прийнятна ціна дозволить придбати вподобаний варіант.

Вгору