Кількість
|
Вартість
|
||
|
Без пральної машини неможливо уявити сучасну квартиру. Пристрій кілька десятиліть назад перейшло з категорії розкоші в ряд обов'язкових побутових приладів. Пральна машина не тільки економить час, витрачений на прання, але і подовжує термін життя речей, які давно б зносилися від ручного прання. Сучасні пральні порошки і засоби для виведення плям дозволяють зберегти колір і прибрати забруднення, від яких вручну ніяк не позбутися.
Різновиди
Найбільш поширені барабанні пральні машини . Гідні моделі коштують досить недорого і мають ряд переваг в порівнянні з активаторними ультразвуковими моделями, які в першому випадку мають безліч режимів прання, придатних для різних тканин, а в другому - економічна витрата води, електроенергії і миючих засобів
За ступенем автоматизації дана техніка підрозділяється на:
- Напівавтоматичні. Фактично це мотор, час роботи якого регулюється таймером.
- Автоматичні. Мають кілька програм і режимів прання. Найсучасніші машини можуть автоматично визначати необхідні витрати миючих засобів, води, швидкості віджиму в залежності від заповнення барабана.
За способом завантаження:
- Фронтальні. Мають прозорий люк для завантаження білизни.
- Вертикальні. Більш компактні моделі, які можна встановити в місцях, де доступ є тільки зверху.
Особливості
Не так давно барабанні пральні машини під час віджиму могли «самостійно піти з ванни». Зараз фактично це неможливо. Купивши будь-яку модель, єдине що потрібно буде зробити для стійкості - придбати недорогі підставки під ніжки машини. Вони потрібні для того, щоб гасити вібрації. За рахунок цього машинка працює трохи тихіше.
Барабани в сучасних пристроях проходять обов'язкове балансування. А мотори виготовляються із сучасних матеріалів. Тому пральні машини працюють тихо, стійко і споживають небагато енергії.
Як вибрати відповідну модель
Перш за все потрібно визначитися з прийнятною ціною і вибрати місце установки машини, щоб визначитися з габаритами. На цьому ж етапі варто подумати про тип завантаження пральної машини - фронтальний або вертикальний.
Далі потрібно визначити необхідну місткість барабана. Не варто купувати пральну машину розраховану на 7 кг білизни, якщо для сім'ї досить 3-х. Так як буде відбуватися перевитрата електроенергії на обертання напівпорожнього, але більшого барабана.
Потрібно визначитися з класом енергоефективності. Мінімальний клас енергоефективності для сучасних пральних машин - А, все що нижче, споживає невиправдано багато електроенергії, а коштує стільки ж.
І тільки тепер варто ознайомитися з пропонованими наборами програм, режимами прання і швидкістю віджиму. Тут кожен покупець зможе підібрати модель до душі.