Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Пральні машини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Без пральної машини неможливо уявити сучасну квартиру. Пристрій кілька десятиліть назад перейшло з категорії розкоші в ряд обов'язкових побутових приладів. Пральна машина не тільки економить час, витрачений на прання, але і подовжує термін життя речей, які давно б зносилися від ручного прання. Сучасні пральні порошки і засоби для виведення плям дозволяють зберегти колір і прибрати забруднення, від яких вручну ніяк не позбутися.

Різновиди

Найбільш поширені барабанні пральні машини . Гідні моделі коштують досить недорого і мають ряд переваг в порівнянні з активаторними ультразвуковими моделями, які в першому випадку мають безліч режимів прання, придатних для різних тканин, а в другому - економічна витрата води, електроенергії і миючих засобів

За ступенем автоматизації дана техніка підрозділяється на:

  • Напівавтоматичні. Фактично це мотор, час роботи якого регулюється таймером.
  • Автоматичні. Мають кілька програм і режимів прання. Найсучасніші машини можуть автоматично визначати необхідні витрати миючих засобів, води, швидкості віджиму в залежності від заповнення барабана.

За способом завантаження:

  • Фронтальні. Мають прозорий люк для завантаження білизни.
  • Вертикальні. Більш компактні моделі, які можна встановити в місцях, де доступ є тільки зверху.

Особливості

Не так давно барабанні пральні машини під час віджиму могли «самостійно піти з ванни». Зараз фактично це неможливо. Купивши будь-яку модель, єдине що потрібно буде зробити для стійкості - придбати недорогі підставки під ніжки машини. Вони потрібні для того, щоб гасити вібрації. За рахунок цього машинка працює трохи тихіше.

Барабани в сучасних пристроях проходять обов'язкове балансування. А мотори виготовляються із сучасних матеріалів. Тому пральні машини працюють тихо, стійко і споживають небагато енергії.

Як вибрати відповідну модель

Перш за все потрібно визначитися з прийнятною ціною і вибрати місце установки машини, щоб визначитися з габаритами. На цьому ж етапі варто подумати про тип завантаження пральної машини - фронтальний або вертикальний.

Далі потрібно визначити необхідну місткість барабана. Не варто купувати пральну машину розраховану на 7 кг білизни, якщо для сім'ї досить 3-х. Так як буде відбуватися перевитрата електроенергії на обертання напівпорожнього, але більшого барабана.

Потрібно визначитися з класом енергоефективності. Мінімальний клас енергоефективності для сучасних пральних машин - А, все що нижче, споживає невиправдано багато електроенергії, а коштує стільки ж.

І тільки тепер варто ознайомитися з пропонованими наборами програм, режимами прання і швидкістю віджиму. Тут кожен покупець зможе підібрати модель до душі.

Вгору