Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Варильні поверхні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сьогодні на кухні у більшості господинь замість звичної плити встановлена ​​панель. Ця компактна помічниця володіє великим функціоналом, забезпечує максимальний комфорт при приготуванні їжі, економить простір і прикрашає інтер'єр.

Види варильних панелей

Для зручності користувачів і в залежності від багатьох особливостей домашніх комунікацій були розроблені різні види цих приладів. Варильні панелі відрізняються за кількома параметрами:

  1. Принцип роботи - класичні чавунні «млинці», індукційний, галогенні лампи, стрічкові нагрівальні елементи Hi-Light. Газові конфорки можуть бути забезпечені багаторівневою подачею палива, їх може бути кілька на панелі, від 2 до 6. Електронагрівальні зони відрізняються не тільки потужністю, але і формою. Виробник може також комбінувати електронагрів і газові конфорки.
  2. Організація робочого місця - залежне або незалежне функціонування визначає, в першу чергу розташування панелі щодо духовки. В одних встановлено якісне управління, інші дуже компактні. Незалежні панелі можна вибирати окремо від духовки або не купувати її взагалі.
  3. Розміри - за типом і кількістю конфорок визначаються також габарити панелі, то, як вона впишеться в інтер'єр і нішу гарнітура. Бувають професійні моделі, дуже широкі, а звичайні побутові для пересічних господинь варіюються по довжині від 30 до 90 см. Зазвичай 4-5 конфорок розміщені на стандартній панелі шириною 60 см.
  4. Тип управління - сенсор реагує на легкий дотик руки, сучасні та практичні плоскі поверхні легко миються і компактні. Механіка ж більше цінується покупцями через простоту і звичності, ручками задати потрібний параметр для багатьох простіше і надійніше.
  5. Матеріал виготовлення - емальована панель доступна, витримує сильний жар і практична, проте нерідко утворюються сколи та тріщини. Нержавійка за вартістю трохи вище, але все одно, доступна широкому колу споживачів, температура і механічні пошкодження їй не страшні, але догляду потрібно більше. Склокераміка дорожче всіх, але це найсучасніше рішення. Зручна, стильна і практична склокерамічна панель легко чиститься і безпечна у використанні.

Як правильно доглядати і експлуатувати варильні панелі

Будь то елітний прилад або модель, яка коштує недорого, дотримуватися деяких правил все ж буде потрібно:

  • Склокераміка досить тендітна, тому краще уникати ударів і падіння посуду.
  • На будь-який варильній панелі не можна різати продукти.
  • Від алюмінієвого посуду доведеться відмовитися на користь нержавіючої сталі з дном високої міцності.
  • Прилади без таймерів краще не кидати, а завжди стежити за процесом готування.
Вгору