Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

SSD внутрішні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

SSD внутрішні — це особливі запам'ятовуючі пристрої, які виконують функцію запису і відтворення інформації, яка міститься у комп'ютері. Їх застосовують у виробництві планшетів, смартфонів, деяких сучасних комп'ютерів і ноутбуків. Але, як правило, користувач замислюється про придбання SSD внутрішнього для вже наявного у нього комп'ютера. Купити запам'ятовуючі пристрої недорого можна у нас в інтернет-магазині.

Основні характеристики накопичувача

Всі SSD внутрішні відрізняються один від одного за рядом ознак:

  • Габарити пристрою (деякі вироби мають вигляд коробки і нагадують звичайний жорсткий диск, також існують накопичувачі у вигляді тонких смужок);
  • Маси техніки;
  • Об 'ємом пам'яті;
  • Швидкості читання;
  • Типу пам'яті (виділяють кілька типів: SLC, MLC, TLC. Перший вид здатний за один цикл роботи записати 1 біт інформації, другий — 2 біта, третій — 3);

Переваги пристрою

Ціна на SSD внутрішні вище ціни на жорсткі диски, так як дані накопичувачі мають безліч переваг в порівнянні з ними:

  1. Внутрішні накопичувачі працюють за принципом флешки, тому не містять у собі обертових елементів, які є в HDD. Це робить накопичувачі дуже міцними.
  2. Виріб не шумить під час роботи.
  3. Висока швидкість читання і запису.
  4. Енергоекономічність.

Як вибрати внутрішній SSD

Пересічному користувачеві для роботи підійдуть пристрої з типом пам'яті MLC або TLC. Примірники першого виду коштують дорожче, але прослужать довше. Техніка з видом пам'яті TLC дешевше, але працює повільніше, зношується трохи швидше.

Другий важливий критерій — об 'єм пам'яті. Оптимальна величина цього показника залежить від потреб людини. Якщо на комп'ютер, для якого купується накопичувач, будуть передаватися важкі файли, встановлюватися ігри і складні програми, то кількість пам'яті повинно бути великим. Для звичайної офісної роботи підійде пристрій з пам'яттю 64 Гб.

Варто звертати увагу і на третій критерій — швидкість читання. Чим вище показник, тим швидше працює техніка. Однак, виробники можуть встановити цю величину лише теоретично, а на практиці накопичувач завжди працює повільніше, тому рекомендується вибирати пристрій з найбільшим значенням швидкості читання.

Модель пристрою слід вибирати виходячи з характеристик вашої. SSD повинен підходити ПК за розміром і інтерфейсом.

SSD внутрішні — це корисні пристосування, які дозволяють прискорити роботу будь-якого комп'ютера. Придбати потрібну модель, можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

Вгору