Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Зволожувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зволожувач повітря - побутовий прилад, який використовується для підвищення вологості в приміщенні. Сухе повітря може стати причиною захворювань дихальних шляхів і шкіри. Найбільш затребуване зволоження повітря взимку, коли вологість за вікном низька, а в приміщеннях батареї додатково сушать повітря.

Різновиди зволожувачів

Залежно від способу зволоження і конструктивних особливостей, виділяють наступні категорії:

  • Традиційні. У них вентилятор пропускає повітря через зволожуючий картридж. Працюють на дистильованій воді. Найкращий варіант для сухих приміщень з температурою повітря +22 °С і вище.
  • Мийка повітря. Основним елементом приладу є обертовий барабан з гідрофільного матеріалу. У нижній частині обертання барабан зволожується в контейнері, а у верхній обдувається вентилятором і віддає вологу в повітря. Частинки пилу, що містяться в повітрі, прилипають до барабана і змиваються в воду. Для будинку краще купити саме такий прилад. Так як його енергоспоживання мале, і він не перезволожуються повітря в приміщенні. Однак ціна таких приладів висока.
  • Парові. Працюють за принципом чайника. Вода розігрівається до стану кипіння і випаровується, виходячи з сопла приладу. Такі прилади здатні дуже швидко підняти вологість у приміщенні. Але споживають досить багато електроенергії.
  • Ультразвукові. Коштують недорого і при цьому володіють великою ефективністю. Такі прилади створюють своєрідний туман, вибиваючи з поверхні води маленькі краплі. Рекомендується використовувати фільтровану воду, щоб продовжити термін служби приладу. Обладнані незначним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням.
  • Форсункові. Розпорошують дрібні крапельки води в форсунках. Сприяють ефективному підвищенню вологості і зниження температури повітря в приміщенні. Мають високу продуктивність і як наслідок -ціну.

Як вибрати відповідну модель

Важливим параметром є об’єм резервуара. Якщо прилад планується включати на кілька годин або на ніч, то досить буде резервуара 1,5-3 л. Якщо ж прилад планується використовувати цілодобово і в великому приміщенні, споживання води може скласти від 7 літрів на добу.

Вбудований вологомір дозволить підтримувати комфортні параметри вологості в приміщенні без контролю користувача. Прилад сам визначить, коли потрібно включитися. Потрібно буде тільки періодично додавати воду.

Вгору