Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Настінні абонентські коробки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Оптичне волокно повсюди входить в наше життя. Воно забезпечує більш швидкісну передачу даних. Його використовують не тільки в офісах, але і в квартирах. Важливим елементом цієї системи є настінні абонентські коробки. Їх можна недорого купити в нашому інтернет-магазині.

Світ сучасних технологій вельми різноманітний. Починає всюди використовуватися оптичне волокно (в квартирах, офісах), яке дозволяє підключити безліч приладів і засобів зв'язку. Це стало можливо завдяки тому, що оптоволокно здатне передавати дані з більшою швидкістю, в порівнянні з попередніми різновидами кабелів. Тому відбувається поступова заміна на нове волокно і важливим етапом в організації правильного підключення стає вибір настінних абонентських коробок.

Призначення

Такі абонентські коробки встановлюються в приміщенні кінцевого споживача (офіс, квартира, приватний будинок) під час прокладання оптичного волокна різних видів (G652, G657). Вони допомагають прибрати надлишки кабелю.

Коробки дозволяють закінчити відразу кілька волокон (2-4 шт.). Вони захищають його від механічних пошкоджень і дозволяють зберігати технологічний запас кабелю на випадок ремонтних робіт.

Крім перерахованих плюсів є й інші переваги:

  1. Захищає коннектори від пошкоджень.
  2. Забезпечує простий доступ до волокна.
  3. Компактний ергономічний дизайн, прекрасно вписується в будь-який інтер'єр. Виготовляються в декількох кольорах: білий, сірий, кремовий, синій, зелений.
  4. Тримачі, розташовані всередині коробки, допомагають укласти кабель таким чином, щоб не утворювалося вигинів і заломів.
  5. Відмінна якість і надійність.

Коробки виготовлені з пластику (містить в собі LSZH-компоненти), який не запалюється, що допоможе уникнути пожежі в разі короткого замикання.

Дана конструкція витримує температурний діапазон від - 40℃ до + 70℃.

Кріпитися на стіну за допомогою липкого двостороннього майданчика і двох дюбель-шурупів. Все це йде в комплекті з корпусом.

Бренд

У нас ви зможете знайти настінні абонентські коробки наступних брендів:

  1. Molex
  2. NTSS
  3. TWT
  4. LANMASTER та ін.

Ці фірми давно працюють в цій сфері і добре зарекомендували себе.

У нашому магазині ви можете знайти все необхідне, щоб замінити стару або прокласти нову отптоволоконну мережу, в т.ч. і настінні абонентські коробки, які вам точно знадобляться для розводки і оконцовки кабелю. Ціна на них у нас приємно здивує будь-якого покупця.

Вгору