Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Оптичні компоненти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Швидкість передачі даних – один з головних показників якісного підключення до Інтернету. На сьогоднішній день кабельні мережі здатні забезпечити найбільш високу і стабільну швидкість з'єднання. До недавнього часу одним з найпоширеніших методів кабельного підключення була «вита пара», яка активно використовується і в наш час. У мережах такого типу інформація передається за допомогою електромагнітного імпульсу по мідному провіднику. З фізичної точки зору це виражається в коливаннях молекул металу, викликаною електромагнітною хвилею. Однак швидкість коливань мідної кристалічної решітки обмежена. Швидкісних можливостей «витої пари» недостатньо для того, щоб задовольнити запити сучасного ринку.

Оптоволоконні мережі повністю вирішують проблему обмеженої пропускної здатності. У оптоволоконному кабелі замість електромагнітного імпульсу використовується світловий сигнал, що випромінюється лазером. Швидкість світла – найбільш висока встановлена швидкість у Всесвіті. Таким чином, швидкість підключення до Інтернету по оптоволоконних мереж може бути обмежена тільки перешкодами.

Різновиди оптоволоконних комплектуючих

Для реалізації  мереж необхідно використовувати якісне обладнання. Оптичні компоненти – невід'ємна частина сучасних інтернет-з’єднань. Завдяки їх використанню, передача великих обсягів даних відбувається за лічені секунди.

  • Патч-корд – сполучний кабель, на обох кінцях обладнаний спеціальними коннекторами. Його завдання з'єднати між собою два пристрої. Роз'єми на таких шнурах можуть бути різними. Максимальна довжина кабелю - 100 м.
  • Пігтейл – практично той же патч-корд, тільки з одним коннектором. Такий кабель використовується при монтажі оптоволоконних мереж. З'єднання вільного краю кабелю здійснюється за допомогою спеціальної муфти або методом зварювання.
  • Патч-панель – пасивний елемент оптоволоконних мереж. Представлена у вигляді металевої коробки. На передній частині панелі встановлюються необхідні роз'єми, а з тильного боку здійснюється виведення проводів. Вона призначена для того, щоб грамотно поєднати між собою елементи оптичної мережі, і запобігти сплутуванню кабелів. Існує близько двох десятків різновидів патч-панелей. А кількість портів може змінюватись в межах від 6 до 96.
  • Настінний бокс – невелика коробка, яка виконує захисну і вводно-розподільну функцію.
  • Муфта – забезпечує надійний захист кабелю в місцях з'єднання. Завдяки оптичним муфтам вдається забезпечити герметичність, ударостійкість і якісне з'єднання кабелю.

Оформити замовлення

Оптичні компоненти для оптоволоконних мереж представлені в нашому магазині в широкому асортименті.  Ви можете недорого купити будь-яке необхідне устаткування. Ми гарантуємо високу якість товару і швидку доставку.

  • Модуль Molex 3xModule DG STP adapter plate, Unloaded, Black
    6 «ПриватБанк»

    «Оплата частинами» ПриватБанк»

    5 «Монобанк»

    «Покупка частинами» від monobank

  • Захисна гільза Molex KFR-00009 61mm Splice Protector
    6 «ПриватБанк»

    «Оплата частинами» ПриватБанк»

    5 «Монобанк»

    «Покупка частинами» від monobank

  • Пігтейл MM OM3, сsмпл. LC, LS0H – 1 м, Molex
    6 «ПриватБанк»

    «Оплата частинами» ПриватБанк»

    5 «Монобанк»

    «Покупка частинами» від monobank

  • Шнур монтажний волоконно-оптичний (пігтейл) багатомодовий OM3, симплексний SC, оболонка з малодимние Безгалогенні матеріалу (LS0H) - 2 м, MOLEX
    6 «ПриватБанк»

    «Оплата частинами» ПриватБанк»

    5 «Монобанк»

    «Покупка частинами» від monobank

Вгору