Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Ключі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інструменти, які допомагають впоратися з різьбовими з'єднаннями різних видів – це ключі. Залежно від функціоналу, вони діляться на кілька видів. Мають різні розміри голівки або зіву. Використовуються в побуті, сільському господарстві, виробництві, машинобудуванні. Необхідні в гаражі, майстерні, сервісному центрі і просто в будинку. Купити ключі недорого можна в нашому магазині.

Види ключів

Ключі необхідні для відкручування будь-яких деталей – болтів, гайок та інших кріплень. В залежності від конструкції і форми робочої частини, інструменти по-різному впливають на закріплювальний елемент і дозволяють виконувати певні операції, в залежності від ситуації.

  1. Ріжковий. Простий у використанні інструмент. Має цільну конструкцію, що складається з ручки і робочої частини. Відкритий отвір у вигляді півмісяця дозволяє захоплювати з трьох сторін і провертати деталь певного розміру.
  2. Накидний. Суцільнометалевий інструмент з ручкою і отвором, підігнаним під конкретний розмір закріплювального елементу. Робоча частина з усіх боків обхоплює деталь, що дозволяє розкручувати тугі з'єднання.
  3. Розвідний. Універсальний пристрій, що дозволяє змінювати розмір отвору і працювати з різним діаметром болтів і гайок.
  4. Трубний. Облаштований двома ручками для затиску деталі, а також регулюється розміром зіву.
  5. Шестигранний. Цілісна конструкція Г-подібної форми. Одна частина – робоча, вставляється в шліц. Друга частина використовується для обертання.
  6. Тріскачка. Універсальний ключ. Складається з рукоятки і змінної робочої частини. Можна встановлювати роз'єми різних форм і діаметрів.

Крім вищевказаних, у нашому магазині можна купити за недорогою ціною торцеві, балонні, динамометричні, гніздові, дюймові, комбіновані ключі.

Основні характеристики

Ключі класифікують не тільки за формою і конструкцією. Їх характеризують ще в залежності від матеріалу виготовлення. Найчастіше для створення подібних інструментів використовується міцна інструментальна сталь або хромованадієвий сплав. Для захисту від корозії на метал наноситься цинкове або оксидоване покриття.

Ще один параметр – розмір ключа. Деякі конструкції облаштовані регульованою робочою частиною, що дозволяє використовувати інструмент з різними діаметрами кріплень. Але всі пристрої володіють такою функцією. Їх потрібно підбирати в залежності від розміру елемента, з яким належить робити.

Ергономічність і міцність інструменту – це важливий критерій вибору, від якого залежить ефективність роботи. У нашому магазині можна придбати прилад з надійною рукояткою, яка не буде ковзати та проводити електрику.

Вгору