Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Мікрофони IT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мікрофони IT - один з найпоширеніших інструментів сучасної людини, що проводить велику кількість часу за комп'ютером. Від моделі обраної техніки залежить якість звуку і комфорт при спілкуванні.

Види мікрофонів

В залежності від конструкції мікрофони IT поділяють на кілька видів:

  • Настільний мікрофон. Конструкція являє собою підставку, на якій розташований сам мікрофон і додаткові кнопки (при наявності). Прилад забезпечує якісне звучання і стійко кріпиться на поверхні.
  • Петличка. Компактна конструкція, що складається з прищіпки і мікрофона, розміщується на одязі мовця. Подібний мікрофон зручно використовувати навіть в русі. Коштує така техніка зовсім недорого.
  • Гарнітура. Конструкція складається з мікрофону і навушників, з'єднаних воєдино. Гарнітура особливо зручна для нарад і телефонного спілкування. Прилад легкий і комфортний у використанні.

Особливості

Крім конструкції, важливо знати про характеристики, які впливають на функціонал мікрофонів.

  • Спосіб з'єднання з комп'ютером. Розрізняють два типи підключення - аналоговий з допомогою аудіороз'єму "джек" і через USB-роз'єм. Перший спосіб підключення характерний для більшої частини існуючих мікрофонів. Універсальний роз'єм дозволяє підключити до ланцюга додаткові пристрої, які допоможуть поліпшити якість звуку, наприклад, передпідсилювач. При відсутності додаткових пристроїв звукова карта комп'ютера відповідає за перетворення аналогового сигналу в цифровий.
  • USB-мікрофон часто вже містить електроніку, у тому числі і передпідсилювач. Завдяки цьому немає необхідності в пошуку додаткового обладнання.
  • Звуковий тиск. Визначає максимальну гучність звуку в децибелах, яку пристрій здатний передавати без спотворень. Значення в 70 дБ є оптимальним.
  • Спрямованість. Існують направлені і ненаправлені мікрофони. Перший тип вловлює звуки тільки з певної точки. Це зручно для запису конкретного звуку. Частіше зустрічаються ненаправлені пристрої, які реагують на сторонні звуки.
  • Чутливість. Параметр визначає мінімальну гучність звуку, який здатен зафіксувати пристрій.
  • Робочий діапазон частот. Параметр показує, яку частину частотного звукового спектра здатний вловлювати пристрій. Мова людини відноситься до діапазону від 100 до 10 000 Гц, тому подібні характеристики мікрофона будуть оптимальними.
  • Спосіб передачі звуку. Розрізняють динамічний і конденсаторний. При першому способі використовують чутливу мембрану в магнітному полі. У другому випадку між двома мембранами знаходяться конденсатори, при зміні яких відбувається передача звуку.

Мікрофони IT зроблять спілкування приємним і якісним. На нашому сайті можна вибрати і купити різні моделі пристрою за доступними цінами.

Вгору