Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Wi-Fi адаптери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мережеві WI-FI адаптери являють собою спеціальні пристрої, що володіють функцією прийому сигналів від WI-FI роутерів або аналогічних пристроїв. Як правило, вони використовуються тими користувачами, девайси яких не мають відповідного WI-FI модуля, наприклад, стаціонарні комп'ютери. Також вони можуть використовуватись і на ноутбуках, де «рідний» модуль вийшов з ладу, але доступ до Інтернету потрібно тут і зараз.

Особливість якою відрізняються WI-FI адаптери – це універсальність. Все це дозволяє використовувати їх і для підключення до мереж WI-FI сучасної побутової техніки, якщо в неї вбудована функція підключення до бездротового Інтернету.

Різновиди

У нашому інтернет-магазині адаптери бездротового зв'язку представлені двох видів:

  1. Внутрішні PCI адаптери. З самої назви не складно зрозуміти, що такі модулі встановлюються всередину відповідних пристроїв. Головний плюс – пряме підключення адаптера до материнської плати і гарантія швидкої роботи з процесом. Все це гарантує стабільність підключення;
  2. Зовнішні USB адаптери. Підключаються через USB-порти. Популярний різновид WI-FI адаптерів, які відрізняються простотою в підключенні. В даному випадку сигнал не такий стабільний, як у випадку PCI адаптерами, а тому і ціна на такі моделі буде нижче.

 Незважаючи на істотний недолік USB-адаптерів, серед юзерів вони користуються більшою популярністю. Причина тому – універсальність моделей. У разі необхідності, такий адаптер можна в лічені секунди відключити від одного пристрою і підключити його до іншого. У нашому інтернет-магазині купити можна як внутрішні, так і зовнішні адаптери бездротового зв'язку.

Відмітні особливості

При виборі адаптера слід звертати увагу на наступні момент:

  • Стандарт передачі даних. Стандартний показник – 300 Мб/с. Більш сучасні моделі адаптерів мають вдосконалений інтерфейс, завдяки чому збільшується і швидкість передачі даних – до 700 Мб/с. Зрозуміло, що в плані вартості сучасні адаптери обійдуться дорожче;
  • Потужність антени. Чим вище потужність, тим стабільніше буде сигнал. Традиційний показник – від 20 dBM і вище. Найпотужніші адаптери можуть мати відразу декілька антен або спеціальний роз'єм для самостійного додавання більш потужної антени. Таким перевагами відрізняються найдорожчі моделі;
  • Можливість шифрування даних. Така функція захистить від крадіжки особистих даних, а також запобігає несанкціонованому підключенню до мережі сторонніх користувачів.
Вгору