Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Вбудовані мікрохвильові печі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Швидко розігріти їжу, не використовуючи крім тарілок іншого посуду, можна тільки в мікрохвильовій печі. Прилади зазнали за останні пару років деякі зміни, тепер можливо вбудувати мікрохвильовку в кухонний гарнітур або шафу. За принципом роботи вона нічим не відрізняється від звичної помічниці, різниця лише в способі монтажу.

Особливості вбудованих мікрохвильових печей

Основним елементом, який відповідає за безконтактний підігрів їжі, є магнетрон. Він створює магнітні хвилі, а керувати ним можна за допомогою одного з пристроїв:

  • трансформатор;
  • інвертор.

Що стосується функціоналу, тут список трохи ширше:

  1. Соло - мінімум можливостей, активні тільки мікрохвилі. Така техніка здатна тільки розігрівати і розморожувати.
  2. Конвекційні - завдяки вбудованому вентилятору тепло в печі розподіляється рівномірно. З її допомогою можна готувати випічку, м'ясо, птицю, супи, рибу і багато інших страви.
  3. З грилем - додається здатність запікати продукти, як в духовці.
  4. Мультифункціональні - крім інших перерахованих можливостей тут функціонал розширено ще і приготуванням продуктів на пару.

Існують також мікрохвильові печі, суміщені з духовою шафою. Вони значно економлять місце, мають найширший функціонал і безліч моделей.

Додаткові можливості

Виробники, піклуючись про споживачів, оснащують свою техніку все новими можливостями:

  1. Захист від дітей - спеціальна блокування панелі управління, щоб випадкові натискання не запустили механізм.
  2. Очищення паром - догляд за внутрішньою камерою, таким чином легше видаляти засохлі шматки їжі, засохлий жир і інші плями.
  3. Відкладений старт - приготування або розігрівання їжі до певного часу (до пробудження або приходу дитини зі школи).
  4. Режим без звуку - корисна опція для батьків маленьких дітей, які не хочуть розбудити шумом свою дитину, або для тих, у кого в будинку хворий, і йому потрібен спокій.

Як вибрати вбудовану мікрохвильовку

Недорого можна купити мікрохвильові печі на механічному управлінні (з обертовими ручками), електронна ж панель додасть ціну. Бюджетна емаль недовговічна, а внутрішнє біокерамічне покриття безпечно і легко миється. За нержавіючою сталлю важко доглядати.

Сучасні моделі грубок дозволяють розмістити пристрій в найтіснішій кухні. До того ж такий спосіб монтажу виключає різні зазори і виступи, що безпечно і гігієнічно. А через більш високу вартість, в порівнянні з класичними моделями, функціонал у вбудованих мікрохвильових печей надзвичайно високий.

Вгору