Кількість
|
Вартість
|
||
|
Технології стрімко розвиваються. Прогрес в сфері телемовлення помітний неозброєним оком. На даний момент існує безліч способів для якісного прийому телевізійних каналів. Років 10 тому, супутникове телебачення поряд з кабельним було єдиним варіантом перегляду телепередач у високій якості. На сьогоднішній день, перегляд улюблених телеканалів доступний і в форматі Т2. Це принципово новий спосіб передачі сигналу, використання якого дозволяє домогтися якісної картинки та звуку. Не всі телевізори мають вбудований цифровий TV-тюнер. Для того щоб підключитися до абонентської мережі, необхідно купити спеціальний тюнер з підтримкою одного з сучасних форматів.
Різновиди стандартів мовлення телеканалів
Залежно від моделі, цифрові приставки здатні декодувати один з трьох видів сигналу:
- DVB-S / S2 - цифровий стандарт супутникового телемовлення. Для такого ресивера необхідний спеціальний комплект обладнання для супутникового ТБ.
- DVB-T / T2 - сучасний ефірний сигнал, приймається на дециметрову антену.
- DVB-C - стандарт мовлення, що використовується в кабельному телебаченні.
Особливості цифрових стандартів телемовлення
Супутникове ТБ має величезну абонентську базу. Це один з найпопулярніших способів перегляду телеканалів.
З 2018 року по всій території України було відбулося відключення аналогових передавачів. Це застарілий стандарт телемовлення, який значно поступається цифровому формату. Тому, щоб мати можливість безкоштовного перегляду загальнонаціональних телеканалів, важливо подбати про придбання цифрового ефірного ресивера. Антена - важливий елемент для прийому цифрових телеканалів. У більшості випадків буде достатньо простої антени, яка в минулому використовувалася для прийому аналогового сигналу.
Категорії телевізійних приймачів
Телевізійні приставки різних виробників мають свою комплектацію, і можуть відрізнятися деякими модифікаціями. Існує три основні категорії даних пристроїв:
- Стандартні - призначені виключно для роботи в одному форматі (наприклад, тільки Т2).
- Підключенні до Інтернету - можливість підключення до мережі здійснюється за допомогою спеціальної Wi-Fi антени. На таких ресиверах встановлені програми, які дозволяють використовувати сервіси відео контенту (Наприклад, YouTube, Megogo). Кількість і перелік вбудованих інтернет ресурсів залежить від конкретного виробника.
- Комбіновані - з підтримкою декількох стандартів телемовлення. У зв'язку з кодуванням деяких супутникових каналів, приставки з одночасним переглядом супутникового і ефірного стандарту мовлення особливо актуальні. Такі пристрої обладнані модулями декодування DVB-T2 / S2 сигналу.
Особливості вибору
В першу чергу вибираючи ТВ-ресивер необхідно орієнтуватися на ціну. Якісний тюнер з набором стандартних функцій обійдеться недорого. Якщо існує потреба в додаткових можливостях, варто звернути увагу на більш функціональні варіанти. Будь-який тюнер, незалежно від цінової категорії, відмінно справляється з прийомом цифрових телеканалів. У нас можна купити якісні ресивери за доступною ціною.