Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Ножівки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Облаштування і утримання домашнього господарства вимагає великих зусиль і якісних інструментів. Ножівка буде незамінним помічником в побуті або в ремонтно-будівельних роботах. Незважаючи на примітивність конструкції інструменту, на сьогоднішній день було випущено вже безліч різновидів ножівок. У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати і купити модель, яка підійде саме вам за доступною ціною.

Принцип роботи

Функціонал ножівки забезпечується особливостями її конструкції. Вона складається з двох частин: ручки і робочого полотна. І якщо від першої частини залежить комфортність використання і, як наслідок, тривалість роботи, то від другої потрібна висока стійкість і непохитність під час експлуатації. Інструмент застосовують для виконання різного виду робіт:

  1. ліквідація шипів і пазів;
  2. створення присадочного надрізу;
  3. розпилювання сировини та виробів з деревини по поздовжньої або поперечної траєкторії;
  4. формування отворів.

Кожен із завдань вимагає певних зусиль з боку майстра і часто залежить від вміння.

Різновиди ножівок

Ножівки застосовуються для будівельних робіт вже дуже давно. Якісь модифікації назавжди втрачено і пішли в минуле, а деякі використовуються й донині. До основних видів ножівки по дереву відносяться:

  • Викружна. Має вузьке полотно. Завдяки його невеликій ширині, відмінно підходить для вирізання вигнутих деталей. Найчастіше використовується для розпилювання листового матеріалу. Воно більш рухоме та мобільне. Від розміру зубців буде залежати гладкість і акуратність розпилу.
  • Класична. Найбільш розповсюджений варіант, що використовується у повсякденному житті. Добре справляється з поздовжнім і поперечним різом. Полотно досить широке. Використовується для роботи з великими гілками і грубими заготовками. Зазвичай застосовується на ранній стадії робіт, задовго до косметичного етапу.
  • Шипова. Не дуже поширений варіант ножівки. Завдання при роботі з цим інструментом зазвичай зводиться до ліквідації виступаючих шипів і пазів. Її полотно досить вузьке, за рахунок чого всі розрізи виходять гладкими. Для того, щоб полотно було стійким і прогиналося під тиском, на зворотний бік від зубів прикріплюється обух. Він додає інструменту жорсткості, але при цьому скорочує її можливості.

Кожний різновид на базовому рівні може бути замінений іншим, однак під час точної роботи без профільованої ножівки не обійтися.

Вгору