Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Клавіатури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Клавіатура-важливий периферійний пристрій персонального комп'ютера. Без її використання складно уявити роботу з ПК. За допомогою клавіатури відбувається управління в більшості ігор і програм, а також введення текстової інформації. Звичайно, відсутність клавіатури ніяк не впливає на працездатність системи. Правда управляти цією системою стає практично неможливо, і комп'ютер перетворюється в даремний побутовий прилад.

На ринку представлена велика кількість різних клавіатур. Всі вони розрізняються за принципом роботи клавіш, типу підключення до комп'ютера, набору додаткових функцій. Від правильного вибору клавіатури залежить комфорт і зручність роботи з ПК.

Різновид

Якісна безшумна клавіатура-заповітне бажання багатьох людей. Від практичності і зручності клавіатури залежить не тільки продуктивність роботи, але і здоров'я кистей рук. Особливо це актуально для тих, хто працює за комп'ютером цілий день. Перше, на що слід звернути увагу – хід клавіш. Залежно від конструкції клавіш, розрізняють такі види клавіатур:

  • Механічні-найперший тип клавіатур, натискання клавіш відбувається за допомогою спрацьовування пружини. Дані моделі були створені за часів, коли стояло завдання забезпечити комфортний введення тексту. Але, навіть за сьогоднішніми мірками механічні клавіші є одними з кращих. Серед переваг такого рішення варто виділити довгий термін служби, зручність друку, і простий догляд. Така конструкція використовуються переважно у високому ціновому сегменті.
  • Мембранні - найбільш популярний варіант, з використанням двох мембран. Доступна ціна, відсутність шуму при натисканні, захист від попадання вологи-основні переваги даної конструкції. Однак при введенні великих обсягів інформації, мембранні клавіатури викликають втому пальців.

Класифікація клавіатур по інтерфейсу підключення:

  • Провідні-стандартний тип підключення через USB, рідше фірмові штекери.
  • Бездротові (радіо) - з'єднання з комп'ютером відбувається по радіоканалу, використовується Додаткові адаптери.

Bluetooth-працюють за тим же принципом, що і радіо, тільки без використання спеціальних адаптерів.

Додаткові функції

Зараз можна купити клавіатури, які оснащуються додатковим функціоналом. Ці доповнення здатні полегшити і прискорити процес виконання поставлених завдань

  • Кнопки для управління медіаконтентом;
  • Підсвічування клавіш;
  • Наявність програмованих клавіш для швидкого доступу.
  • Системні датчики;
  • Тачпад;

Замовити

В асортименті представлені клавіатури для вирішення різних завдань. Якщо ви хочете купити якісно клавіатуру недорого, наш магазин стане кращим помічником у цьому виборі.

Вгору