Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Молотки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сьогодні практично в кожному будинку є нехитрий інструмент ударного призначення. Молоток, незважаючи на зовнішню простоту, здатний виконувати функції цілого ряду інструментів. Звичайно, він не може замінити весь ваш чемоданчик, але в простих ситуаціях впорається з безліччю завдань.

Недорого купити молотки можна і в нашому інтернет-магазині. Достатньо лише вибрати модель і оформити замовлення на бажану модель.

Улаштування і характеристика

Зазвичай молоток складається з двох частин: рукоятка і головка, що кріпиться до неї. Оскільки при ударі все навантаження припадає на головку, вона зобов'язана максимально міцно кріпитися до основи.

Головка молотка складається з наступних частин:

  • Бойок; використовується в якості робочої частини, що має плоску форму і відносно велику площу; буває круглим, квадратним або прямокутним;
  • Щока - плоска і неробоча частина молотка;
  • Носок - тильна сторона, зазвичай має клиноподібну форму; сила удару передається на невелику площу; використовується при розколюванні;
  • Молотковий всад - порожнє місце для рукояті, найчастіше овальної форми; по своїй довжині не рівномірний – догори збільшується.

Кожен з елементів виконує свою роль у функціонуванні молотка і забезпечує грамотне виконання механічної роботи шляхом перетворення її з кінетичної енергії.

Різновиди молотка і їх особливості

Незважаючи на ілюзорну простоту, Будівельні молотки теж можуть мати свою кваліфікацію, що сприяє виконанню тих чи інших специфічних завдань.

  1. Слюсарний. Його бойок зазвичай має плоску форму. Задня частина клиноподібна. Рукоятка дерев'яна, іноді з гумовим покриттям. Найчастіше використовуються в побуті. Професійні версії значно важче домашніх: їх вага доходить до двох кг.
  2. Столярний. Також має плоску бойкову частину. Задня частина виготовляється з розрахунком на видирання цвяхів. Застосовується в роботах, де, крім грубої сили, потрібна висока точність.
  3. Теслярський. Бойок може бути плоским або рифленим. Тильна сторона завжди має форму "Ластівчиного хвоста". Зазвичай купуються для роботи з дерев'яними конструкціями.
  4. Киянка. Виготовляється з дерева, полімерів або гуми. Використовується для надання форми бляшаним виробам. Ударна частина може мати різну форму: від прямокутної і плоскої до бочкоподібної.
  5. Кувалда. Найважчий молоток. Вага доходить до 15 кг. З її допомогою розбивають стіни, вбивають труби, демонтують особливо міцні конструкції. Зазвичай має стандартну форму головки.

Ціна на всі наші молотки вас приємно здивує, адже ми на нашому сайті уникаємо невиправданих націнок.

Вгору