Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Музичні інструменти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ще в давнину людину захоплював звук натягнутої тятиви на луці, свист бамбукової палички і гучні хлопки вичиненої шкіри. Все це стало передвісником появи сучасних музичних інструментів.

Різновиди музичних інструментів

 Різноманіття їх видів і підвидів вражає своєю кількістю, а краса звучання деяких із них може зачаровувати.

  1. Духові. Звук у виробах цього виду створюється за рахунок коливання повітря, яке знаходиться всередині трубки. Поділяються на дві групи: дерев'яні і мідні інструменти. До першої групи відносять: флейту, фагот, гобой, кларнет. До другої: трубу, саксофон, валторну.
  2. Струнні. Звучання відбувається за рахунок коливань струни, натягнутої на корпус (зазвичай порожнистий всередині). Існують дві групи струнних музичних інструментів:
  • Смичкові – скрипка, альт, віолончель, контрабас.
  • Щипкові – балалайка, лютня, арфа, гітара.

Відрізняються вони тим, що в інструментах першої групи звук відтворюється за рахунок ковзання смичка по струнах, а у другій - просто від руху пальців.

  1. Клавішні. Інструменти, що видають звуки за рахунок руху клавіш по молоточкам, які вдаряють по струнах. До них відносять: піаніно, фортепіано, рояль, орган. Мають досить великий діапазон звучання.
  2. Ударні. Конструкція виробу являє собою натягнуту на корпус мембрану. При ударі по ній паличками або руками виходить ритмічний звук. Представникам цього виду є: барабан, бубон, гонг, дзвіночки, ксилофони, литаври.
  3. Язичкові. Музичні інструменти, у яких звучання досягається за рахунок коливання язичків, один кінець яких закріплений, а інший може вільно рухатися. Представники групи язичкових інструментів: баян, гармошка, акордеон та губна гармошка.
  4. Електронні. Найсучасніша група інструментів, що широко використовується професійними музикантами. За рахунок електронних схем відтворюється звук. Мають функцію імітації будь-якого іншого інструменту. Наприклад, електронний синтезатор стане відмінним подарунком, як дорослому, так і дитині.

При виробництві музичних інструментів використовуються найрізноманітніші матеріали, такі як: дерево, метал, пластмаса, шкіра, шовк та інші.

У нашому магазині представлений широкий асортимент музичних інструментів для дітей і дорослих. Ви можете придбати необхідний вам товар за доступними цінами.

Вгору