Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Обігрівачі масляного типу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Обігрівач масляного типу зовні схожий на секційну батарею. Відмінність в тому, що його можна перемістити в будь-яку частину квартири і працює він від електрики.

В пристрої знаходиться мінеральне масло. Від нагрівального елементу воно швидко закипає і передає тепло на стінки радіатора, які нагрівають навколишнє повітря.

Різновиди

Основною відмінною рисою обігрівачів масляного типу є місце їх застосування:

  • Настінні. Кріпляться на стіну. Мають пласку форму, що нагадує панель.
  • Підлогові. Найпопулярніші. Їх можна легко пересунути на коліщатках. Тепловіддача найвища - так як повітря нагрівається з усіх боків від нагрівача.
  • Настільні. Мають маленькі габарити і вагу. Використовуються для обігріву приміщень невеликих розмірів.
  • Для дитячих кімнат і ліжок. Зазвичай мають незвичайний зовнішній вигляд і колір, що сподобається дитині. Робоча температура у них менше, ніж у інших видів, щоб не сушити повітря в приміщенні.

Особливості обігрівачів

Працюючий підлоговий обігрівач найефективніше встановлювати в центрі приміщення. Не варто встановлювати його поруч з меблями і біля стіни. Має бути дотримана відстань в 1 метр від будь-якого іншого предмета.

Масляні обігрівачі споживають досить багато електроенергії. За добу прилад може накрутити до 25 кВт.

Масло, яке використовується в радіаторах, може видавати клацання при прогріванні і охолодженні. Це не є дефектом - лопаються бульбашки в маслі.

Згодом може знадобитися обслужити радіатор і додати в нього масла. Можна купити масло самому або звернутися в сервісний центр.

Всі обігрівачі масляного типу мають однакову конструкція і принцип роботи. Відмінність полягає лише в автоматиці і наявності вентилятора.

Основні відмінні функції

  • Найпростіші моделі мають тільки кнопкою включення і все. Ціна їх доступна кожному клієнту. Але йому доведеться самому стежити за тим, коли вже можна вимкнути прилад.
  • Сучасні прилади мають блок управління, що дозволяє підбирати відповідний температурний режим. Вбудований таймер буде періодично включати і відключати прилад, підтримуючи комфортну температуру і заощаджуючи електроенергію.
  • Вентилятор, що встановлюється в деякі моделі, дозволяє більш активно нагрівати приміщення, але при цьому сам споживає додаткову електроенергію.

У нашому інтернет-магазині кожен клієнт зможе підібрати відповідний йому по ціні , функціях і дизайну обігрівачі масляного типу, причому абсолютно недорого .

Вгору