Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Ножиці господарські

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ножиці – практично незамінний інструмент, який є в кожному будинку. Вони досить універсальні, однак, коли мова заходить про ремонт або роботи в майстерні, доводиться шукати інструмент потужніший. Господарські ножиці володіють відмінною ріжучою здатністю і застосовуються з метою механічної обробки металу. У нашому інтернет-магазині ви можете купити будь -які вподобані господарські ножиці.

Різновиди

Всупереч тому, що такі інструменти виготовляють для вирішення однієї і тієї ж задачі, вони можуть мати різну форму і розміри. Залежно від мети застосування вони поділяються на:

  1. Одно - і двохважелеві. У моделях, що мають два важеля, обидві частини розміщуються на особливому шарнірі. Завдяки особливостям конструкції, тиск, який чиниться лезом на заготовку, збільшується, це дозволяє працювати з жорсткими листами. Зовнішній вид одинважільного варіанта нагадує звичайні домашні ножиці.
  2. Універсальні. Здатні видавати прекрасний результат при будь-якому типі роботи. Добре справляються з прямолінійною різкою. Для вирізання нестандартних контурів краще використовувати формувальні ножиці. Формувальні моделі, у свою чергу,  відчувають складнощі з довгими рівними розрізами.

Для чого використовуються

Більшість господарських моделей не годиться для звичайної різки в повсякденному житті. Кожен інструмент підбирається з метою виконання конкретної задачі і часто не розрахований на універсальне застосування.

Ручні господарські ножиці в основному використовують для обробки листів з алюмінію або сталі. Звичайно, є деякі обмеження. Наприклад, товщина сталі зазвичай не повинна перевищувати одного міліметра, а алюмінію – двох з половиною.

Для обробки складних видів листового металу, наприклад, гофрованих зразків, в основному використовують електроножиці.

Особливості конструкції

Конструкції господарських ножиць досить різноманітні, і кожна модель має свої особливості. Деякі елементи здатні істотно вплинути на ціну. Найбільш часті особливості:

  • леза ножиць покриває особлива речовина, яка надає ріжучої частини інструменту більшу твердість;
  • класична заточка леза передбачає від 60 до 75-градусний кут;
  • край леза може мати як гофроване, так і гладке покриття;

Перераховані особливості зазвичай притаманні більшості ножиць, що використовуються в господарстві.

Вгору