Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Відеокарти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Відеокарта є найважливішою комплектуючою комп'ютерів і ноутбуків, її використовують для перетворення графіки, інформації та зображень, з подальшим виведенням на екран. При виборі даного товару необхідно враховувати мету і призначення пристрою:

  • Ігрова
  • Робоча
  • Особистого користування

У нашому магазині представлені відеокарти хорошої якості з високою продуктивністю і стабільністю роботи. У стандартний комплект входить: власний модуль пам'яті, відеопроцесор, «розумна» система охолодження. Ми пропонуємо широкий асортимент пристроїв світових виробників і компаній. Товар попередньо проходить спеціальне тестування, що забезпечує тривалий термін служби.

Функціонал і характеристика

Купуючи відеокарту, перш за все, потрібно визначити необхідний обсяг пам'яті. Цей параметр забезпечує зберігання зображень і елементів для створення графіки. Якщо ви плануєте використовувати пристрої для ігор, то потрібно орієнтуватися на більш високі обсяги – від 4 GB. Також важливий тип пам'яті, так як він забезпечує швидкість побудови графіки.

Важливою характеристикою є продуктивність або як її ще називають «розрядність шини пам'яті», яка забезпечує обробку інформації в один такт. Чим більше цей показник, тим вище швидкість роботи відеокарти. Відповідно, продуктивність пристрою безпосередньо залежить від тактової частоти.

 Від потужності пристрою залежить енергоспоживання. З урахуванням цього вибираючи відеокарту важливо враховувати характеристики блоку живлення самого комп'ютера або ноутбука, так як чим вище потужність приладу, тим більше ресурсів вона потребує.  Також, потрібно звернути увагу на додаткове живлення, воно забезпечує високу роботу та ефективність використання пристрою. Ціна відеокарти комп'ютера залежить від потужності та об'єму сховища пристрою.

Що стосується «розумної» системи вентиляції, вона вважається однією з кращих. А все тому, що система має два, а іноді три вентилятори, які не активні, коли немає навантажень. Це значно економить ресурс всієї системи. Сама система практично безшумна при малих навантаженнях, і забезпечує нормальний температурний режим. При функціонуванні шум незначний.

Якісну і надійну відеокарту, яка відтворить чітке і гарне зображення, можна придбати недорого, в нашому інтернет магазині.

Вгору