Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Дискові пилки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ремонт в будинку - справа відповідальна. І будь-якому сміливцю, який вирішив перевернути свою дачу вгору-дном, не обійтися без спеціальних інструментів. Одним з найбільш затребуваних донині є пила, особливо її механізований варіант. У навколишніх магазинах не завжди вдається знайти стерпну дискову пилу. Дачники кидають затію і беруться за дідівського монстра часів СРСР.

Однак тепер таких проблем не виникне. Наш інтернет-магазин надає широкий асортимент якісних дискових пилок, купити які у нас можна недорого!

Улаштування дискової пили.

Конструкція циркулярної пили здається досить простою. Вона включає:

  • пильний диск;
  • плоска основа з напрямним упором;
  • підкорпусний електродвигун;
  • редуктор;
  • розклинюючий ніж, що розташовується ззаду диска.

Незважаючи на гадану простоту, серед фахівців ставлення до конструкції не таке однозначне. Циркулярка для них – складне в технічному відношенні пристрій.

Різновиди та їх характеристика

На сьогоднішній день розроблений вже цілий клас інструментів, що потрапляють під загальне визначення «Дискові пили». Наведемо основні різновиди:

  1. Класичний. Зазвичай у таких моделей двигун розташований поперечно. Найбільш популярний і поширений варіант. Має безліч підтипів, кожен з яких володіє своїми характеристиками потужності, швидкості обертання і габаритами і т. д.
  2. Міні - дискова пила. "Молодша сестра" циркулярки. Зовнішній вигляд чимось схожий з УШМ. Від неї не варто чекати високих показників потужності. Виною тому - скромні розміри і невелика вага, що роблять міні-пилу мало не кишеньковим інструментом. Дозволяє пиляти однією рукою. Прекрасно підходить для роботи в умовах замкнутого простору.
  3. Занурювальні пили. Купуються для високоточних робіт по деревині. Унікальний пристрій дозволяє починати пиляння з будь-якої точки. Це вигідно виділяє її на тлі інших дискових пилок. Диск як би "занурюється" в деревину, тим самим повністю виправдовуючи назву пилки.
  4. Гіпоїдні пили. Близькі до класичних за розміром і призначенням, проте їх електродвигун розташований не поперечно, а паралельно обертовому диску. Крім того, сам диск знаходиться з лівого боку.

Кожна з моделей має свої технічні характеристики. Вибір здійснюється з урахуванням найбільш значущих з них, наприклад, потужності, частоти обертання, розміру акумулятора, глибини розпилу і т. д.

Купуючи дискову пилу в нашому інтернет-магазині, ви гарантуєте собі придбання якісного інструменту за невисоку ціну!

Вгору