Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Праски

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щоб виглядати охайно, слід надягати чисту, добре випрасований одяг. Для цього існують праски дротові. Це нагрівальні побутові прилади, що працюють від електромережі. Багатий асортимент нашого магазину дозволяє купити праску під будь-який запит, з різною вартістю і набором функцій.

Класифікація

Технологічний прогрес впевнено крокує вперед, тому різноманітність моделей побутових приладів постійно збільшується. У нас можна купити недорого такі типи провідних прасок:

  1.                Класичний - має необхідний набір функцій для сухого прасування. Простий і зручний , для домашнього використання .
  2.                Паровий - призначений для прасування сухим та вологим способом. Може подавати пар і розприскувати воду для більш якісного і швидкого прасування тканини.
  3.                Дорожній - компактний прилад, з мінімальним функціоналом. Призначений для поїздок.
  4.                Парогенератор - більш професійна модифікація, оснащена станцією-підставкою і додатковим контейнером для води. Може подавати потужний потік пари.

Робоча поверхня

Сучасні праски дротові виготовляють з різним покриттям підошви. Від нього залежить якість прасування, довговічність приладу, його ціна. Робоча поверхня може бути:

  •                    алюмінієва;
  •                    титанова;
  •                    керамічна;
  •                    металокерамічна;
  •                    нержавіюча;
  •                    тефлонова.

Алюмінієве покриття легке, швидко нагрівається і вичахає, добре вичищається. Підошва з нержавіючої сталі міцна , практична, але важка. Титанова - найстійкіша, надійна. Такі моделі прасок відносяться до бюджетних.

Праски з тефлоновою підошвою коштують дорожче. Вона забезпечує найкраще ковзання, не прилипає , не пропалює тканину. Дуже чутлива до подряпин.

Керамічні поверхні - найдорожчі, але дуже крихкі. Вони дбайливо ставляться до матеріалу, швидко нагріваються і довго зберігають температуру. Аналогічні характеристики у металокераміки, але вона міцніша.

Критерії вибору

Щоб купити дротові праски, слід орієнтуватися на такі критерії: споживана потужність, форма і розмір підошви, спосіб і сила подачі пари. Вибираючи модель, дивіться на додаткові функції побутового приладу: відпарювання, самоочищення, протикрапельна система, захист від перегріву. Чималу роль відіграє комплектація, в яку може входити мірна склянка, підставка, різні насадки. Обов'язково зверніть увагу на ергономічність, дизайн, довжину мережевого шнура, щоб прасування приносило не тільки користь, але і задоволення.

Вгору