Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

3G пристрої

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 Уявити життя сучасної людини без Інтернету просто неможливо. Одні використовують його для роботи, інші – спілкування, треті – комбінують одне і інше. Отримати доступ до всесвітньої павутини допомагають 3G пристрої, категорія яких об'єднує кілька типів спеціального обладнання. У нашому інтернет-магазині маршрутизатори для доступу в Інтернет представлені в широкому асортименті. Купити Wi-Fi роутери або модеми зможе абсолютно кожний. Крім класичних моделей ADSL (звичайні модеми Wi-Fi), у нас можна знайти 3G пристрої, які працюють безпосередньо від мобільної мережі. Основна їх перевага – це універсальність і практичність. З їх допомогою забезпечити доступ до Інтернету можна навіть тим, де відсутня електрика. Головне мати відповідне обладнання, яке працює в автономному режимі.

Що впливає на вартість продукції?

Якщо потрібна постійне завантаження інформації великого обсягу, то краще відразу придивлятися до моделях подорожче. Вони забезпечать більшу швидкість, при цьому зможуть похвалитися наявністю необхідних стандартів зв'язку та всіма необхідними протоколами шифрування для захисту особистих даних.

Вартість на представлені 3G пристрою буде прямо залежати від декількох параметрів:

  • Wi-Fi модуль. Його наявність або відсутність у чому визначить кінцеву вартість пристрою. Моделі з вбудованими антенами не можуть порадувати високою якістю сигналу. До того ж, у випадку поломки, замінити антену буде неможливо. Краще вибирати моделі з 2 антенами;
  • Швидкість передачі даних. Чим вище даний показник, тим швидше і більше можна буде завантажити певний обсяг інформації. Для звичайного серфінгу в мережі буде достатньо і 150 Мб/с. Якщо ж потрібно регулярно опрацьовувати великі обсяги інформації, то краще розглядати варіанти, де швидкість передачі даних 300 Мб/с;
  • Підтримка протоколів зв'язку. Визначить швидкість налаштування обладнання та зручність його експлуатації;
  • Бренд і оператор зв'язку. У нас можна купити 3G пристрою від провідних виробників, які зможуть працювати з місцевими мобільними операторами.

Якщо вам потрібна професійна допомога у виборі надійного 3G пристрої, скористайтеся допомогою наших консультантів. Вони допоможуть швидко підібрати правильну модель, яка задовольнить абсолютно всі ваші вимоги на рахунок такого обладнання.

Вгору