Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Кабелі аудіо-відео

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

З приходом інформаційного XХI століття комп'ютери нерозривно зв'язалися з нашим життям, а кабелі аудіо-відео є важливим компонентом будь-якого електронного пристрою.

У наш час неможливо уявити собі повноцінне життя без електронних пристроїв, таких як комп'ютери, ноутбуки, планшети. Ці пристрої мають досить складну конструкцію, і кабелі аудіо-відео, які можна вибрати з широкого асортименту та купити недорого на нашому сайті, грають дуже важливу роль у їх правильній роботі.

Кабелі аудіо-відео, їх види та призначення

Існує безліч різних видів аудіо-відео кабелів, вони відрізняються за своїм призначенням. Кабелі бувають як плоскими, так і коаксіальними, витими. Є також певна кількість основних типів конекторів кабелів:

  • SCART, що часто використовується на телевізорах;
  • Jack (3,5 і 6,3) необхідний для багатьох звукових пристроях (колонки, навушники, мікрофони);
  • S-Video, використовується у відеокартах;
  • RCA роз'єм, в народі також відомий як «тюльпан» з їх допомогою можна підключати пристрої різного типу;
  • HDMI кабель, потрібен для підключення приставок, тюнерів та інших пристроїв до телевізора чи комп'ютера.

Таким чином, кожний вид кабель призначений для певних цілей. Від призначення такого пристрою залежить роз'єм і довжина. Ціна кабелю також може відрізнятися в залежності від використовуваних конекторів.

Матеріали для виготовлення аудіо-відео кабелів

Матеріал, з якого виготовляється кабель, грає величезну роль у правильній роботі системи, до якої він підключений, і самого кабелю зокрема. У наші дні, крім вже давно зарекомендованих матеріалів, таких як пластик, мідь і срібло, використовується також новий високотехнологічний матеріал – оптичне волокно, воно являє собою прозору нить, і функціонує за рахунок переносу частинок світла всередині кабелю за допомогою відображення. Безумовно, такий вид матеріалу має певні переваги перед традиційними, але також має більш високу ціну.

Ми представляємо широкий асортимент якісних аудіо і відео кабелів за доступними цінами.

Вгору