Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Дитячі велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дитячі велосипеди дозволяють з малих років привчити дитину до здорового способу життя. Вони влаштовані так само, як і дорослі, але мають деякі невеликі відмінності.

Так, рама у них максимально занижена, що дозволяє знизити травматичність при маленьких неминучих аваріях. Гальма в дитячих моделях, як правило, ножні, оскільки руки малюка ще недостатньо сильні, щоб натискати на ручне гальмо.

Різновиди

Категорії дитячих велосипедів:

  • Триколісні моделі для самих маленьких дітей. Як правило, влаштовані просто: немає камер і покришок, а педалі прикріплюються безпосередньо до переднього колеса.
  • Велосипеди для дітей 1-3 років. За своєю структурою схожі на дорослі, але відрізняються заниженою рамою і додатковими двома колесами, з'єднаними з заднім колесом для більшої стійкості. Є ножні гальма.
  • Для дітей 3-5 років випускаються моделі з колесами трохи більшого діаметра. Гальмо може бути ножним або ручним (також можлива наявність обох).
  • Велосипеди для дітей 5-9 років майже нічим, крім менших колес, не відрізняються від дорослих. Передбачені амортизовані вилки, ножне і ручне гальмо.
  • Велосипеди для дітей 9-12 років ще більш нагадують дорослі. Є спеціальні моделі, призначені для дівчаток. Їх відмінність - в заниженій рамі.

Як правильно обрати?

При виборі звертайте увагу на вік і зростання малюка. Велосипед вважається придатним, якщо дитина може дотягнутися ногою до нижньої педалі.

Для дітей до 5 років краще вибирати моделі зі сталевою рамою, оскільки вони більш стійкі; для дітей старшого віку краще підійде алюмінієва, так як вона легше.

Для самих маленьких кращими будуть зразки, оснащені спеціальними ручками, щоб батьки могли коригувати напрямок руху.

Важливо підібрати зручну для малюка форму сідла: це зробить освоєння нового виду спорту не тільки захоплюючим, але і комфортним.

Для дітей до 9 років добре підійдуть моделі з цікавими дизайнерськими рішеннями: дзеркалами заднього виду, вбудованими іграшками - вони розпалять цікавість і прискорять процес освоєння й осмислення світу.

Віддавати перевагу слід відомим брендам: вони дорожать своєю репутацією і відповідально підходять до випуску продукту. Крім того, на їхню продукцію дається тривала гарантія.

Великі виробники удосталь представлені на нашому сайті. Купити те, що вам підходить, можна за прийнятну ціну. Якість товарів, представлених на нашому сайті, висока, а купити їх можна зовсім недорого.

Вгору