Кількість
|
Вартість
|
||
|
Степлер давно закріпив свої лідерські позиції у повсякденному житті. Його з однаковим успіхом використовують вдома та на будівництвах. Застосувати цей інструмент можна тільки при наявності скоб. Вони є змінним елементом, та дозволяють скріплювати потрібні частини матеріалів.
В офісах, для з'єднання паперів, використовується канцелярський степлер. Аналогічний за конструкцією інструмент, який називається текером, застосовується на будівництві. Є й інші види пристроїв, що працюють за тими ж принципами.
Особливості і види скоб для текеров
Скоби — це кріпильне оснащення. Виготовляється скоба, як правило, у вигляді металевої деталі, та за формою нагадує букву П з поперечною і бічними перекладинами. Однак, існують варіанти в формі літери Т і U-образні. Самим популярним незмінно залишається П-подібна версія.
Випускаються скоби склеєними пластинами за кількома штуками. В упаковці, частіше за все, до 5000 штук. У цьому вигляді вони утворюють обойму, яка і вставляється в степлер. При натиску на важіль одинична скоба відділяється від загальної смуги, два коротких хвостики загинаються, тим самим закріплюючи матеріали між собою.
Основні відмінності:
- сировина, з якої виготовлені скоби;
- розмір;
- форма.
Скоби для будівельного степлера з різної сировини
Перш за все, скоби відрізняються сировиною, з якої вони виготовлені. Вони можуть бути алюмінієвими, мідними або сталевими. Найдешевшим варіантом будуть скоби, що виконані з алюмінію, але при цьому якість такого продукту залишається високою, що позначається на їх популярності – це найпопулярніший у продажу варіант. Вони не іржавіють навіть при тривалому терміні експлуатації. З недоліків варто відзначити, що їх міцність нижче середнього показника, тому в конструкціях, що призначені для великих навантажень, їх застосування обмежено. Вони відмінно підходять для оздоблення матеріалами на паперовій основі.
Мідні скоби мають свої переваги. Вони міцніше за алюмінієвий аналог, та мають антикорозійні властивості. Однак, їхня ціна вище. Сталеві скоби розділяють на два види – з термообробкою і без неї. Перші є вище за вартістю, оскільки більш надійні і міцні за рахунок загартовування сталі. Сталеві варіанти скоб страждають від корозії, поза залежністю від технології їх виготовлення.
Не зважаючи на використану сировину, скоби бувають різних розмірів, що дозволяє підібрати потрібний варіант до певного степлера. Вони можуть мати загострені края, які простіше входять в тверду поверхню. В нашому магазині ви можете придбати скоби будь-якого розміру з необхідного вам матеріалу за доступними цінами.