Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Картридер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Картридер призначений для роботи з інформацією на картах пам'яті. Особливо часто ці пристрої використовують фотографи, адже їм необхідно зберігати великі обсяги даних.

Різновиди

В залежності від способу підключення існують картридери наступних видів:

  • Внутрішні. Встановлюються безпосередньо в системний блок персонального комп'ютера або в корпус ноутбука. У першому випадку картридер може мати безліч портов і працювати відразу з кількома носіями. У ноутбуці кількість портів обмежено у зв'язку з невеликим розміром техніки.
  • Зовнішні. Пристрої невеликого розміру і ваги. Помістяться навіть у невелику кишеню. До комп'ютера підключається через USB-порт, а самі пристрої оснащені декількома роз'ємами для носіїв інформації. Існують моделі картридерів, які передають дані на комп'ютер бездротовим способом.
  • Компактні. За розміром не більше звичайної флешки. Такий виріб має не більше двох роз'ємів і коштує зовсім недорого.

Особливості

Існує ряд особливостей, в залежності від яких кожен покупець зможе зробити правильний вибір.

Спосіб читання карт пам'яті:

  • Традиційний. В цьому випадку відбувається електричне приєднання контактів, за рахунок чого швидкість передачі даних досить висока. Спосіб застосовується для підключення флеш-накопичувачів.
  • Магнітний. Спеціальна магнітна головка зчитує інформацію з магнітної смуги на пластиковій картці. Найбільш яскравим прикладом є пристрій, що використовується для оплати покупки в магазині.
  • Електронний безконтактний. Також називається NFC. Вбудований в термінал NFC-модуль встановлює з'єднання з пристроєм, у якому також присутній цей модуль. На сьогоднішній день спосіб є найменш затребуваним.

Підтримувані типи носіїв, що підключаються. Пристрої працюють із такими носіями, як: SD - карта, micro SD, mini SD, Memory Stick і іншими.

Швидкість передачі інформації. Як правило, не перевищує 500 Мбіт/с. Проте існують моделі, здатні розвинути швидкість до 5 Гбіт/с.

Матеріал корпусу. Найчастіше використовують пластик, однак є моделі з металевим корпусом та із шкіри. Такі вироби виглядають дорого, красиво і приємні на дотик.

Додаткове оснащення

Існують моделі картридерів, які оснащені додатковими портами USB, таким чином, пристрій можна використовувати як USB-концентратор.

В нашому магазині ви можете купити будь-який необхідний картридер. Ціна на цей пристрій залежить від його функціоналу, типу і дизайну.

Вгору