Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Дрилі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електричні дрилі – незамінний інструмент в господарстві. За допомогою цього пристосування можна свердлити отвори в різних матеріалах. Крім основного призначення, сучасні моделі містять в собі безліч інших функцій. Різноманітні насадки здатні значно розширити сферу застосування даного інструменту. Використовуються дрилі не тільки в побутових цілях, але і в промислових масштабах.

Різновиди

Дриль має досить просту конструкцію. Незважаючи на це, різновидів даних інструментів досить багато. Головним чином вони розрізняються за принципом пристрою редуктора, а також за сферами використання. Виділяють наступні види електричних дрилів:

  • Стандартні – виділяються легкістю і компактністю конструкції. Їх застосовують для створення отворів в металі, дереві і пластиці. Такий варіант можна придбати недорого, він забезпечить акуратне і дбайливе свердління. Найчастіше дані дрилі мають вбудований регулятор оборотів. Він корисний при свердлінні тих матеріалів, де необхідно контролювати температуру свердла і не допускати перегріву. Також в цих моделях є реверс, при перемиканні якого можна змінити оберти свердла у зворотний бік.
  • Ударного типу – оснащуються модифікованим редуктором, який дозволяє виконувати зворотно-поступальні переміщення свердла. Завдяки такій конструкції можна виконувати свердління з ефектом долота. Така особливість необхідна при роботі з міцними матеріалами, наприклад, бетоном. Функціональна відмінність полягає в тому, що такі моделі здатні виконувати свердління стін. При цьому такі дрилі можуть працювати і в звичайному режимі.
  • Міксерні – відрізняються збільшеним редуктором, що сприяє передачі більш високої сили при низьких обертах. Даний інструмент більш важкий і повільний, ніж попередні. Проте добре справляється зі свердлінням дерева, металу і пластика. Однією з головних особливостей даного компонування є можливість перемішування різних розчинів для ремонту.
  • Шурупокрутні – можуть використовуватися в звичайному режимі, а також працювати з шурупами. Такі моделі мають широкий діапазон обертів. Конструкцією передбачено наявність спеціальної трищітки. Дана деталь виступає в ролі обмежувача при роботі з шурупами. Досягаючи певного зусилля, дриль автоматично відключає передачу, що особливо важливо при роботі з різьбленням.

Усі різновиди володіють індивідуальними особливостями і перевагами в роботі. Будь-яка дриль придатна при свердлінні отворів під час проведення ремонтних робіт. Однак вони дещо різняться між собою за набором додаткових функцій. Важливим критерієм при виборі дрилі є подальша сфера застосування цього інструменту. Перш ніж купити дриль, необхідно визначити основний спектр робіт. Це полегшить подальшу експлуатацію інструменту, і дозволить зробити правильний вибір.

У магазині представлений великий вибір дрилів. Головні переваги нашого вибору – доступна ціна та висока якість інструментів.

Вгору